Souboj nováčků. Fotbalisté Tišnova porazili 2:1 v prvním soutěžním zápase sezony dalšího postupujícího z I. A třídy Bučovice. „Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě," řekl tišnovský kouč Jiří Hajský.

Vítězství v úvodním kole nižších jihomoravských soutěží si připsali z nováčků ještě Babice nad Svitavou, Hevlín a Strážnice v I. B třídě.

Klub z Brněnska v duelu v Bučovicích prohrával po zásahu Dušana Svobody, ale ještě do poločasu vyrovnal František Kuldan a ve druhé půli strhl vítězství na tišnovskou stranu Ladislav Hansl. „První půlku jsme měli čtyři vyložené šance, ale neproměnili jsme je, hra byla však vyrovnaná. Po přestávce jsme si vytvořili územní převahu, ale pro změnu jsme si nevypracovali brankové příležitosti," zhodnotil utkání Hajský, který potvrdil, že s týmem chce hrát v klidném středu tabulky.

V I. A třídě se nováčkům příliš nedařilo.

KOMPLETNÍ TEXT VČETNĚ VÍCE INFORMACÍ Z NIŽŠÍCH FOTBALOVÝCH SOUTĚŽÍ NAJDETE V ÚTERNÍM TIŠTĚNÉM DENÍKU ROVNOST