VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: IVANOVICE NA HANÉ

Pití alkoholu v Ivanovicích? Vyhláška je zase přísnější

Ivanovice na Hané – Řešení, jak zatočit s opilými obyvateli potácejícími se v ulicích města s lahvemi alkoholu v rukách, hledají už řadu let v Ivanovicích na Hané. Vyhláška o zákazu pití alkoholu na veřejných místech už prošla několika rozšířeními, radnice ale stále čelí stížnostem lidí. Pijáci se totiž přesouvají z jednoho místa na druhé.

Ivanovičtí florbalisté zažili ztrátu i zisk

Adamov – Tak trochu jinak než zněl původní plán, přesto mají body, které chtěli. Ivanovičtí florbalisté se udrželi v poklidném středu tabulky.

Ivanovický florbal má jasný cíl. Chce jít v tabulce ještě výš

Ivanovice na Hané – Záchrana je v suchu, postup v nedohlednu. Přesto ivanovický florbal má o co hrát. V sázce je nejlepší sezonní výsledek klubové historie.

Kouč Trnka: Posily máme v hledáčku. A těšíme se na derby

Ivanovice na Hané /ROZHOVOR/ – Na nohejbalové mapě republiky se objevil až na přelomu století. Ale za patnáct let na ní udělal výraznou stopu, od příští sezony dokonce druholigovou. Takový vzestup zažil NK Rozvíz – Slovan Ivanovice na Hané, jak se jedenáctičlenná parta nadšenců pro Českou republiku tak úspěšného sportu jmenuje.

Památce v Ivanovicích navrátí sochy svatých

Ivanovice na Hané – Rozpočet pro letošní rok sice ještě vytvářejí a do žádných nových akcí se do jeho schválení nechtějí pouštět, některé investice už ovšem mají víceméně dané předem. Řeč je o Ivanovicích na Hané, které se zatím řídí rozpočtovým provizoriem. Přesto už teď vedení radnice tuší, kolik peněz bude investovat například do pokračování oprav sousoší svatého Floriána na Palackého náměstí.

Modernizace centra Ivanovic se odkládá. Kvůli penězům

Ivanovice na Hané - Fontánu, která by ozvláštnila vzhled Palackého náměstí v Ivanovicích na Hané, si přála obyvatelka města Hana Hanzlíková. Podle dřívějších slov starosty Jozefa Heretíka se právě i stavba kašny měla stát součástí modernizace středu města. Nyní má ale pro Hanzlíkovou a další místní, kteří se těšili na jeho oživení, vzkaz, který je nepotěší.

Na ivanovickou benzínku šel s kamenem. Bral alkohol

Ivanovice na Hané, Tučapy – Čerpací stanice v Ivanovicích na Hané se znovu stala terčem zloděje. Tentokrát si odnesl láhev značkového ginu, whisky a padesát kartonů cigaret různých značek.

Zloděj se v okolí Orlovic projížděl autobusem

Orlovice – Svůj dětský sen si možná splnil neznámý pachatel, který si v noci ze soboty na neděli vyzkoušel řízení autobusu. Dopustil se hned tří trestných činů.

Zklamání. Florbalisté Sokola Ivanovice přivezli z Letovic jen bod

Letovice – V poledne zachránili na poslední chvíli alespoň remízu, odpoledne vyprodukovali jedinou přesnou ránu a ta stačit nemohla. Ivanovický florbal prostě v neděli zažil špatný den.

Akce Ivanovičtí naplánují až v příštím roce. Mají provizorium

Ivanovice na Hané – Stejně jako každý rok i v první třetině toho příštího budou Ivanovičtí hospodařit s rozpočtovým provizoriem. Zastupitelé ho schválili na svém posledním, prosincovém zasedání.

Florbalisté Sokola Ivanovice si pod stromeček přejí šest bodů

Ivanovice na Hané, Letovice – Kolaps by znamenal návrat nejistoty a blízkost hladiny sestupových vod. Úspěch naopak zřejmě definitivní klid do zbytku sezony. A okolnosti pasují florbalové Ivanovice před nedělním turnajem spíše do té druhé role.

Kdysi drátovali rozbité hrnce, žena teď keramiku

Ivanovice na Hané /REPORTÁŽ/ – Předtím než se z ivanovické kostelní věže rozeznělo předvánoční troubení, navštívili zájemci trh i prodejní výstavu. Odcházeli spokojení.

Modernější přechody budou v Ivanovicích až v příštím roce

Ivanovice na Hané - Od prvního čtvrtletí letošního roku, od doby, kdy ivanovická radnice začala vytvářet rozpočet pro letošní rok, se na půdě městského úřadu mluvilo o modernizaci několika přechodů pro chodce na hlavním tahu městem. Podle prvotních informací mělo k jejich úpravě dojít během letních prázdnin. To se ovšem nestalo. A nejčerstvější zprávy říkají, že to nebude ani do konce letošního roku.

Do městského úřadu přestalo zatékat. Střechu opravili dřív

Ivanovice na Hané - Místy děravá byla ještě nedávno střecha ivanovického městského úřadu. Aby do budovy nezatékalo, rozhodlo se vedení radnice nechat ji zrekonstruovat. Podnik, který vyhrál výběrové řízení, se měl do práce pustit v těchto dnech. „Všechno se ale dalo do pohybu mnohem rychleji a střecha už je opravená," informoval ivanovický starosta Jozef Heretík.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies