VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

16.11.2015

Ani ragbisté Vyškova nezastavili rozjetou Pragu. Ale měli na to

Vyškov – Nakonec prohráli stejným rozdílem jako v první utkání v Praze, ale dlouho to vypadalo, že by vyškovští ragbisté v odvetě na domácím hřišti mohli rozjetou Pragu zastavit. Bohužel asi právě vidina možného vítězství jim v závěru svázala ruce a nohy a svými chybami umožnili favoritu otočit výsledek.

13.11.2015

Vyškovský Amor nastoupí proti futsalovým specialistům. Z Vítkovic

Vyškov, Vítkovice – Se třemi soupeři získali futsalisté Amoru Vyškov v loňské sezoně plný počet bodů. Dvakrát porazili FAZ Pardubice, Egrettu Bílovice a Roub Vítkovice. Na palubovce třetího jmenovaného se Vyškovští v neděli pokusí pokračovat ve vítězném trendu.

12.11.2015

Ragbisté si zopakují finále extraligy. Vyškov hostí Pragu

Vyškov – Odehráno mají osm zápasů a k maximálnímu bodovému zisku jim chybí jediný bodík. Renomé neporaženého suveréna letošní ragbyové extraligy si Praga Praha jistě bude chtít udržet i po sobotním utkání ve Vyškově.

12.11.2015

Kam za sportem nejen na Vyškovsku

Vyškov – Poslední letošní možnost jít na zápas, který se hraje o mistrovské body, mají fotbaloví fanoušci. V závěrečném utkání podzimního programu Moravskoslezské ligy hostí MFK Vyškov Mohelnici. Ragbisté se zase těší na extraligový šlágr v tabulce třetího Jimi Vyškov s vedoucím celkem soutěže Pragou Praha.

11.11.2015

Hvězdný výkon Vyškovska: Kdo se potkal s formou? V září a říjnu

Vyškovsko /ANKETA/ – Rádi čtete rozhovory se sportovci z Vyškovska, ale chybí vám v nich dotaz, který byste položili vy? Chcete se něco dozvědět zrovna o svém oblíbenci, ale ještě jste jeho zpověď v našich novinách neviděli? Pak právě teď přišel váš čas!

11.11.2015

Futsalisté Lazor-Domus přestřílel kanonýry z brněnského Arsenal

Vyškov – Ve futsalové divizi se dařilo vyškovským týmům. Okresní přebor zakončil podzimní část a v čele přezimují sokoli z Bučovic.

9.11.2015

Futsalisté Amoru potrestali krásné gesto Žabinských Vlků

Vyškov – Futsalový Amor Vyškov posílá z každého domácího mistrovského zápasu finanční příspěvek nadaci Modrý Hroch, která podporuje děti po vážných úrazech. Tentokrát se k němu přidal i soupeř, Žabinští Vlci z Brna, a Vyškované jej za to porazili.

9.11.2015

Ragbisté Dragonu si sáhli na hranici svých možností, ale přesto slavil Vyškov

Brno – Vyhráli zaslouženě, ale podle oficiálního zápisu otočili výsledek ve svůj prospěch až šest minut před koncem. Potvrdila se tak slova trenéra vyškovských ragbistů Pavla Paly, který předpokládal, že jeho svěřence v jihomoravském derby v Brně čeká těžké utkání.

8.11.2015

Volejbalové derby v Bučovicích skončilo smírem. Spokojenější jsou Holubice

Bučovice – Není každý den posvícení. Převedeno do sportovního žargonu, každý zápas je jiný. O tom se přesvědčili volejbalisté Sokola Bučovice. Ve středu po vítězství 3:1 slavně vyprovodili z Českého poháru extraligové Kladno, v sobotu v boji o druholigové body prohráli s Holubicemi.

6.11.2015

Po Kladnu čeká volejbalisty Bučovic derby s Holubicemi

Bučovice – Je to silný kontrast. Zatímco bučovické sokoly v sobotu čeká už čtvrtý zápas v jednom týdnu, volejbalisté Holubic si tři týdny nesáhli na míč. Samozřejmě pomineme-li tréninky. „Vyšlo nám to špatně, přestávka v soutěži a volný los, protože druhá liga letos má jen devět účastníků. Herní praxe chybí, takže o formě mužstva si iluze nedělám," konstatoval před dnešním prestižním okresním derby v Bučovicích Arnošt Šmerda, manažer holubického klubu. A navíc hlásí zdravotní problémy dvou důležitých hráčů Jána Namešanského a Michala Hovorky.

6.11.2015

V derby extraligy ragbistů je favoritem Vyškov, ale Dragon vylepšuje sestavu

Vyškov, Brno – Záměr odehrát zápas na upraveném slavném fotbalovém stadionu za Lužánkami sice nevyšel, ale i tak bude sobotní jihomoravské derby ragbyové extraligy Dragon Brno – Jimi Vyškov jistě lákadlem nejen pro fajnšmekry tohoto sportu.

6.11.2015

Kam za sportem nejen na Vyškovsku

Vyškov – Druholigový volejbal a extraligové ragby jsou hlavními magnety víkendové sportovní nabídky s účastí týmů z Vyškovska. V Bučovicích je na pořadu okresní derby II. ligy volejbalu místních sokolů s Holubicemi, na ragbyové derby Dragon Brno – Jimi Vyškov si musí fanoušci zajet do Brna – Maloměřic. Šachisté si mohou zajít, ale i si tam zahrát, na první rapid v Bučovicích.

5.11.2015

Trenéři Čížek a Fortuník: pohárový zápas rozhodly individuální výkony

Bučovice /ROZHOVOR/ – Tahoun domácího mužstva Ivo Dubš dostal dovolenou, velký trumf hostů nizozemský reprezentant Daan van Haarlem sledoval zápas jen ze střídačky. Ztráty volejbalistů Sokola Bučovice a AOV Kladno v utkání druhého kola Českého poháru se tedy v podstatě vyrovnaly. O výsledku 3:1 rozhodly individuální výkony ostatních hráčů, na tom se nepřímo shodla hodnocení zápasu obou trenérů. Domácího Zbyňka Čížka a Milana Fortuníka z Kladna.

5.11.2015

Volejbalisté Bučovic složili reparát. Na jedničku. Porazili extraligové Kladno

Bučovice /FOTOGALERIE/ – Tak se skládá reparát. Před rokem dostali volejbalisté Sokola Bučovice v Českém poháru pořádnou lekci od extraligového Havířova, letos naopak přehráli nováčka nejvyšší soutěže Kladno. I zásluhou poučení se z loňské pohárové premiéry.

4.11.2015

V Trasko Cupu získaly domácí gymnastky šest medailových umístění

Vyškov – Do podzimního kalendáře moderní gymnastiky patří vyškovský Trasko Cup ve společných skladbách neodmyslitelně již čtrnáct let. Letos přivítal 45 družstev a více než 250 závodnic z České republiky a ze Slovenska. Ani v tak silné konkurenci se neztratily reprezentantky pořádajícího SK Trasko.

4.11.2015

Florbalová spokojenost panuje jen ve Slavkově. Rousínov nezískal ani bod

Letovice, Rousínov – Rozdílní soupeři, odlišné výkony, úplně jiné výsledky. Jihomoravská liga florbalistů tentokrát přinesla pro Vyškovsko naprosto rozporuplné pocity. Slavkov bere z dvou vyrovnaných bitev vítězství a remízu. Na druhé straně rousínovské zápasy sice měly slibné začátky, ale poměrně hořké konce.

3.11.2015

Do Bučovic podruhé zavítá volejbalová extraliga. Sokoli hostí Kladno

Bučovice – Rytmus anglické fotbalové Premier League, tedy zápasy v rytmu sobota středa sobota, zkoušejí volejbalisté Sokola Bučovice, přičemž středeční zápas bude bez nadsázky volejbalovým svátkem celého okresu.

2.11.2015

Futsalisté Amoru utrpěli nejtěžší ligovou porážku. V Jeseníku

Jeseník, Vyškov – Nejtěžší porážku ve svém účinkování ve druhé lize si futsalisté Amoru Vyškov přivezli z Jeseníku. Výsledek 2:9 měl nejen sportovní příčiny. Oslabený tým přijel k zápasu až těsně před začátkem.

2.11.2015

Futsalové divizní derby rozhodly smrtící brejky. Vyhrál bývalý Pivovar

Vyškov – Prvnímu letošnímu okresnímu derby jihomoravské futsalové divize by spíš slušela remíza. Misku vah na domácí stranu mužstva Brikety-pelety Štěpán Vyškov, tedy někdejšího Pivovaru, ale převážila efektivita hry. Kloboučky sice častěji držely míč, ale nestačily zastavovat smrtící brejky Vyškovanů.

2.11.2015

Ragbisté Jimi Vyškov dvojzápas na Slavii zvládli

Praha, Vyškov – Co mělo ruce a nohy zdravé, vyrazilo do Prahy. Ragbisty Jimi Vyškov tam totiž čekala dvě utkání. Se Slavií hrál o body A i B tým. Návrat byl veselý. Extraligové áčko zvítězilo jasně 37:5 a druholigová rezerva ještě výrazněji 71:21.

30.10.2015

Kam za sportem nejen na Vyškovsku

Vyškov – Souboj vyškovských fotbalistů s mužstvem, které hraje nepřetržitě Moravskoslezskou ligu od jejího stavení v sezoně 1991 – 1992 SK Uničov je zřejmě největším víkendovým lákadlem pro vyškovského sportovního fanouška. Ten speciálně futsalový si přijde na své již v pátek večer, kdy je na pořadu divizní derby bývalého Pivovaru, tedy Brikety-pelety Štěpán Vyškov s FC Kloboučky.

30.10.2015

Ragbisté Vyškova mohou rozpůlit extraligu. Vítězstvím na Slavii

Vyškov – Pro většinu týmů dospěje ragbyová extraliga o víkendu do poloviny své základní části a zápasy sedmého kola mohou rozpůlit tabulku na elitní a záchranářskou čtyřku. V rukou to mají především hráči Vyškova, kteří nastoupí v Praze proti Slavii.

29.10.2015

Futsalová divize nabízí první okresní derby. Bývalého Pivovaru s Kloboučky

Vyškov – Oba loňské vzájemné zápasy přinesly gólovou přestřelku a vždy se šťastnějším koncem pro vyškovský tým. Páteční večerní program jihomoravské futsalové divize nabízí třetí okresní derby týmu Brikety-pelety Štěpán Vyškov, který je nástupcem FC Pivovar Vyškov, a FC Kloboučky. Při stále ofenzivním ladění obou soupeřů jejich fanoušci zcela legálně opět očekávají otevřenou útočnou partii plnou gólů.

28.10.2015

Futsalistům se v kraji nedaří. Nováček ze Studnic a Bučovice uzavírají tabulku

Vyškov – V krajském přeboru futsalistů se zástupcům Vyškovska nedaří. Oba uzavírají tabulku. Pořadí okresního přeboru je hodně ovlivněno nestejným počtem sehraných zápasů. Zatímco aktuálně vedoucí Inexis Bučovice a Krásensko už podzim dohrály, bučovické sokoly čeká ještě šest zápasů.

26.10.2015

Futsalisté Amoru Vyškov si spravili náladu. Odnesli to třinečtí futsalisté

Vyškov /FOTOGALERIE/ – Blesková odpověď. Ve všech týmových sportech jednoznačně nejlepší způsob, jak reagovat na inkasovaný gól. Prostě jak se vyhoupnout zpět do sedla a soupeře srazit do kolen. O staré známé pravdě se v sobotu večer ve Vyškově k jejich smůle přesvědčili futsalisté Třince.

25.10.2015

Florbalové derby přineslo ivanovickou radost

Morkovice-Slížany /FOTOGALERIE/ – Pro mnohé určitě velké překvapení. Pro jiné možná další ivanovický posun kupředu ve stylu několika posledních vzájemných bitev, v nichž tradiční bučovický favorit už neměl takovou výkonnostní převahu jako dřív.

25.10.2015

OBRAZEM: Čeští ragbisté ve Vyškově podlehli Švýcarsku a klesli na druhou příčku

Vyškov - Nepříjemná komplikace v boji o postup do třetího výkonnostního stupně mistrovství Evropy potkala českou ragbyovou reprezentaci. Ve Vyškově podlehla Švýcarsku 14:20 a o skóre mu přepustila vedoucí pozici v divizi 2A. Švýcarský celek tak vrátil českému týmu porážku z domácího duelu. Svěřence trenéra Tomasze Putry čeká další zápas na konci listopadu na Maltě.

23.10.2015

Vyškov přivítá ragbyový svátek: česká reprezentace hostí Švýcarsko

Vyškov – Od roku 2003 se česká ragbyová reprezentace nepředstavila na jižní Moravě. Do Brna ji přivedl tehdejší kouč národního týmu Jiří Šťastný a utkala se Chorvatskem a francouzskou armádou. Po dvanácti letech se fanoušci opět dočkají. V sobotu od dvou hodin odpoledne se čeští ragbisté utkají ve Vyškově se Švýcarskem na prahu druhé poloviny mistrovství Evropy divize 2A.

22.10.2015

Florbalová liga nabídne velké okresní derby

Bučovice, Ivanovice na Hané – První s druhým. Zkušený ligový harcovník proti dravému benjamínkovi. Kombinační poziční styl versus běhavé a důrazné mládí. Ale hlavně nejzajímavější florbalový zápas Vyškovska. To je víkendový střet Bučovic a Ivanovic na Hané.

22.10.2015

Futsalisté Amoru se utkají se zájemcem o první ligu Třincem

Vyškov, Třinec – V minulé sezoně sestoupili z předposledního místa nejvyšší soutěže a chtěli by se do ní vrátit. V úvodu nového ročníku druhé ligy ale futsalisté Likopu Třinec o svých ambicích moc nepřesvědčili. Nicméně vyškovské Amory v sobotu večer čeká určitě nejtěžší soupeř z dosud odehraných zápasů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies