VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

1.1.2016

Předseda šachového MKS Vyškov Vémola si pochvaluje uplynulý rok

Vyškov /ROZHOVOR/ – Turnajem Šachové loučení zakončili hráči Městského kulturního střediska Vyškov sportovně rok 2015. „Je to nejúspěšnější období za posledních pětadvacet let," zdůrazňuje předseda oddílu Stanislav Vémola.

1.1.2016

Šachisté se rozloučili s rokem 2015. Radovali se Jakubčík, Závůrka a Čermák

Drnovice, Vyškov /FOTOGALERIE/ – V Drnovicích rozhodl armagedon, ve Vyškově splnil roli favorit číslo jedna. Dva šachové turnaje pravidelně ukončují rok na černobílých polích.

30.12.2015

Anketa sportovních osobností Vyškovska - jaký byl rok 2015

Vyškovsko – Šest osobností vyškovského sportu dostalo odpovědělo na tři otázky Vyškovského deníku Rovnost. Například Jiří Moudrý z České unie sportu ocenil dobré výkony  volejbalistů Bučovic, vyškovské ragby a slavkovského cyklistu Pavla Boudného.

29.12.2015

Byl to náš rodinný triumf, říká Zdeněk Kunc o podzimní E.ON TIP lize

Bučovice /ROZHOVOR/ – Do role „tiskového mluvčího" Ludmily Kuncové, vítězky podzimního cyklu E.ON TIP ligy, tipovací soutěže čtenářů Vyškovského deníku Rovnost, se delegoval sám, ale zcela právem. Jednak je manželem paní Ludmily, jednak jí prý většinu tipů poradil. „Ona si zatipuje, jen když jsou v programu zápasy mužstev od Kyjova," usmíval se Zdeněk Kunc z Bučovic, který obsadil třetí místo.

29.12.2015

Kam za sportem nejen na Vyškovsku

Vyškov – V amatérských podmínkách Vyškovska je sportovní nabídka na přelomu roku tradičně chudší. V novém roce se pak jako první pustí do bojů hokejisté.

28.12.2015

Futsalisté Westu Vyškov si splnili dlouholetý sen. Vyhráli zimní Orel Cup

Vyškov /FOTOGALERIE/ – Zápasy měly k vánoční pohodě daleko. Zimní futsalový Orel Cup se hraje pěkně od podlahy. Celková atmosféra ale i letos vyzněla jako v předchozích devíti letech, tedy jako předsilvestrovské setkání sportovních kamarádů.

27.12.2015

Na II. ligu teď nemáme dostatečně široký kádr, tvrdí trenérka Paulová

Rousínov /FOTOGALERIE/ – Vítězstvím ve Štěpánském turnaji křenovické volejbalistky navázaly na úspěšné podzimní vystupování v krajském přeboru I. třídy. Po polovině soutěže jsou na druhém místě jen dva body za Moravskou Slavií Brno. „Takové umístění jsme ani samy nečekaly. Polovina krajského přeboru pro nás dopadla opravdu velmi dobře," přiznává hrající trenérka Jitka Paulová.

27.12.2015

Štěpána nejlépe oslavili veteráni Ingstav Brno a volejbalistky Křenovic

Rousínov /FOTOGALERIE/ – V rozhodujícím boji mužského turnaje sice zablikaly jiskřičky emocí, ale také rychle uhasly. Na Štěpánský turnaj do Rousínova se volejbalisté a volejbalistky jezdí hlavně pobavit a pátý ročník v ničem z této tradice nevybočil.

22.12.2015

Anketa sportovních osobností Vyškovska: jaký byl rok 2015

1. Komu a za co ze sportovců Vyškovska byste dal za rok 2015 na vysvědčení jedničku?2. Který český sportovec/tým vám udělal největší radost?3. Jakého osobního/klubového výkonu si nejvíce ceníte?

21.12.2015

Brněnští kulečníkoví mistři splnili roli favorita. Vyškovští sbírali zkušenosti

Vyškov – K závodnímu kulečníku se vrátil po více než patnácti letech a jeho vystoupení na turnaji ve Vyškově potvrdilo, že se opět může probojovat do české špičky. Po první prohrané partii šel výkon dvaašedesátiná­sobného mistra republiky Zoltána Kováče nahoru a dvěma výhrami pak přispěl k celkovému vítězství týmu AKK Brno.

20.12.2015

Divoký futsalový večer měl remízový konec

Vyškov – Jen těžko smazatelné třígólové manko. Hrozba, že každý další faul znamená penaltu pro soupeře. A marné hledání toho správného receptu na překonání obranného bloku protivníka. Futsalisté vyškovského týmu Brikety-pelety Štěpán zažívali v posledním zápase roku proti brněnskému Arsenalu ještě osm minut před závěrečným hvizdem těžkou situaci. Domácí se z ní ale v pátek večer dostali i díky hattricku kapitána Pánka a téměř dokonali velký obrat.

17.12.2015

Do Vyškova přijedou kulečníkoví mistři Kováč, Boháč nebo Filip

Vyškov – Trojband neboli kvarty. Nejtěžší a nejuznávanější disciplína závodního karambolového kulečníku. Vrchol umění hry se třemi koulemi na zelených stolech s mantinely. V sobotu se ve Vyškově představí v nejvyšší domácí kvalitě. V dresu AKK Brno bude hrát úřadující a šestinásobný mistr republiky na velkých stolech Martin Boháč.

16.12.2015

Florbalové derby se změnilo v drama. Favorizovaný Slavkov ho ale nakonec zvládl

Jedovnice – Geograficky je dělí jen sedm kilometrů, konkurenční boj mezi nimi určitě funguje. Tedy alespoň co se sportovní branže týče. To potvrzují i střety Slavkova a Rousínova ve florbalové lize mužů. Ten čerstvý z haly v Jedovnicích přinesl kromě urputné bitvy i spoustu krásných akcí a zajímavou podívanou do poslední minuty.

15.12.2015

Futsalisté Klobouček předvedli obrat ve skóre, Vyškovští gólové nadílky

Vyškov – Nevídané střelecké koncerty předvedly oba vyškovské týmy v letošním předposledním kole futsalové divize. Za ojedinělý se dá označit i poločasový obrat hráčů Klobouček, které se vyšplhaly už na třetí příčku tabulky.

14.12.2015

Volejbalisté uzavřeli letošek. Bučovice porazily Drásov, Holubice Ostravu

Bučovice, Holubice /FOTOGALERIE/ – Adaptaci z emotivního pohárového utkání s exmistrovským Aerem Odolena Voda na běžný ligový zápas volejbalisté Sokola Bučovice zaplatili jedním bodem. První souboj sokolského derby s Drásovem vyhráli až v tiebreaku. Stejnou zápasovou bilanci, tedy zisk pěti bodů, vykázal v posledním dvoukole tohoto roku i druhý zástupce Vyškovska TJ Holubice, který doma hostil báňské studenty z Ostravy.

13.12.2015

Futsalisté Amoru nadělil soupeři šestku, divákovi televizor, Jarouškovi 30 tisíc

Vyškov – Chystali mistrovský zápas, ale také malou slavnost. Ta měla naprosto jiný než sportovní cíl, ale nakonec asi měla vliv i na samotný výsledek.

13.12.2015

Memoriál Jiřího Vaďury v halovém fotbalu vyhráli žáci Sparty Brno

Rousínov – Byl to velký fotbalový bojovník, dříč, neuhnul ze žádného souboje. Každý trenér má rád v mužstvu takového hráče, protože dovede strhnout ostatní. Rodák z Nesovic Jiří Vaďura by byl spokojený, kdyby mohl sledovat, že se stejným zápalem, jaký míval on, bojovali starší žáci na halovém turnaj v Rousínově. Bohužel před osmi roky ve věku dvaačtyřiceti let po těžké nemoci předčasně zemřel a mladí fotbalisté se zde sešli k uctění jeho památky.

11.12.2015

Volejbalisté Bučovic splnili plán. V poháru potrápili extraligové Aero

Bučovice /FOTOGALERIE/ – Pierre de Coubertin by tleskal ve stoje. Stejně, jak to udělala zaplněná bučovická tělocvična. Pádnějších důkazů jeho olympijské myšlenky, tedy že není důležité zvítězit, ale zúčastnit se, už moc neexistuje. Bučovičtí volejbaloví sokoli byli vyřazeni z Českého poháru, ale ze všech stran sklízeli uznání a také sami byli spokojení. Jako rovný s rovným si zahráli se sedminásobným mistrem republiky Aerem Odolena Voda.

10.12.2015

Kam za sportem nejen na Vyškovsku

Vyškov – Volejbal a futsal jsou hlavními lákadly sportovní nabídky v nadcházejících volných dnech. Ve druhé lize volejbalistů se v sobotu druhý Sokol Bučovice utká s třetím Sokolem Drásov a ve stejný den druholigový futsalový Amor Vyškov přivítá Nasan Brno.

10.12.2015

Začíná volba Sportovce Vyškova 2015. V nominaci je řada nováčků, obhájce chybí

Vyškov – Tucet jednotlivců a sedm nejen statečných kolektivů. Nominační nabídka městské ankety Sportovec Vyškova je i pro letopočet s pětkou na konci opravdu pestrá.

8.12.2015

Volejbalisté Bučovic pilovali formu v Ostravě. Na pohár s Aerem

Bučovice – Účasti ve druhé lize a svých osmi vítězství v ní si velice považují. Přesto volejbalisty Sokola Bučovice čeká ještě něco víc. Ve čtvrtek nastoupí proti jedné z nejtradičnějších českých volejbalových bašt Aeru Odolena Voda. V minulých dnech proto druholigové zápasy brali víceméně jako přípravu.

7.12.2015

Divizní futsalové derby s Lazorem-Domus režírovaly a vyhrály Kloboučky

Vyškov, Brno – Vystoupit na okresní trůn futsalové divize odmítli hráči Lazoru-Domus Vyškov. Poté, co minulý týden porazili svého městského rivala Brikety-pelety Štěpán, podlehli v dalším derby Kloboučkám.

6.12.2015

Basketbalisté uhájili proti Šlapanicím vedení

Vyškov - Vyškovský tým se rozloučil s kalendářním rokem těsným vítězstvím. Až čtrnáctibodový náskok se v posledních minutách pořádně ztenčil.  

4.12.2015

Volejbalisté Bučovic budou hrát o body, ale také ladí formu na Aero Odolena Voda

Bučovice, Holubice – Druholigoví volejbalisté si dali krátkou přestávku, po ní si oba zástupci Vyškovska v mistrovském utkání spíš zatrénovali a podobný průběh se očekává i v sobotních zápasech. Ale to už bučovičtí sokoli budou myšlenkami asi u svého dalšího pohárového volejbalového svátku.

3.12.2015

Kam za sportem nejen na Vyškovsku

Vyškov – Ragbisté se v sobotu rozloučí s podzimní sezonou, ale o body nepůjde. Vyřádí se hlavně děti. Sportovním magnetem je další okresní derby futsalové divize Lazor-Domus Vyškov – FC Kloboučky. Hraje se už v pátek večer.

2.12.2015

Trenér ragbistů Pala je s podzimem spokojený. Teď nabádá k odvážnějším cílům

Vyškov /ROZHOVOR/ – Přiznal, že se před touto sezonou zabýval otázkou, kdy s trénováním vyškovských ragbistů skončit. Teď je rád, že to neudělal. Jeho tým bude celou zimu na třetím místě extraligové tabulky, a pokud by v jarní dohrávce v Praze se Spartou vybojoval plný počet bodů, dokonce by to byla pozice stříbrná. „Pokračujeme ve stylu, který jsme zavedli před třemi roky. Osvědčuje se to," říká trenér Pavel Pala.

2.12.2015

Gymnastky Traska prodloužily svoji medailovou sérii z mistrovství republiky

Hradec Králové – Od roku 2011 se moderní gymnastky Traska Vyškov vždy vrátily z mistrovství republiky ve společných skladbách s medailemi. Výjimkou nebyl ani letošní šampionát v Hradci Králové. Cenný kov putuje do Vyškova zásluhou seniorek, které skončily třetí v sestavě s dvěma obručemi a třemi páry kuželů.

1.12.2015

Dres někdy musím rozstříhat, říká gymnastka

Vyškov - Darina Řehková je nadějí vyškovského sportovního klubu Trasko. Podle všeho by mohla za dva roky vyrazit i na mistrovství Evropy.

30.11.2015

Futsalisté Klobouček málem pykali za gentlemanské gesto

Křenovice – Vítězstvím nad San Marinem Dolní Loučky si futsalisté Klobouček upevnili pozici nejlepšího divizního celku Vyškovska. Zápas měli pod kontrolou, ale v závěru přišly nečekané komplikace.

30.11.2015

Futsalistům Lazoru-Domus stačil ve vyškovském divizním derby jen poločas

Vyškov /FOTOGALERIE/ – Divizní souboj tradičních vyškovských rivalů Brikety-pelety Štěpán a Lazoru-Domus dal za pravdu všem, kteří uznávají nepsaná sportovní pravidla. V tomto případě to, že favorit derby nevyhrává. A domácí bývalý Pivovar jím před výkopem nesporně byl, ale jeho hráči odcházeli z palubovky se sklopenými hlavami.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení