Lazor k zápasům nastoupil jen v základní sestavě pěti hráčů s prázdnou střídačkou, což bylo proti týmům z horní poloviny tabulky hodně „odvážné“. V prvním zápase si proti sokolům z Bučovic vedl velmi dobře. Vytvořil si tříbrankový náskok, který pak udržel s malou ztrátou až do konce. Ve druhém zápase se mu téměř podařilo totéž. V úvodu druhého poločasu získal opět tříbrankový náskok, ale v té době již hru začínal ovládat Fifák a jen na skóre to dlouho nebylo znát. Fifák si totiž nezvykle hodně nepřesně přihrával, a navíc ne a ne překonat domácího gólmana. Střelecky se chytil až v poslední čtvrthodince a minutku před koncem dosáhl na tři body.

Vyškovský B tým (bílé dresy) postoupil do čela tabulky I. A třídy – skupiny B. Vyneslo ho tam vysoké vítězství nad Moravanem Lednice 5:1.
Vyškovská rezerva se prostřílela do čela tabulky. Lednici porazila vysoko 5:1

Ve Vyškově na orlovně byl jasným favoritem pořádající tým. V pohodě rozdal dvouciferné příděly a vrátil se na první místo průběžné tabulky.

V Marefách domácí tým přehrál hosty z Krásenska, přestože jim v druhém poločase povolil výsledek přijatelně zkorigovat. Ve druhém zápase však narazil na Mouřínov, který se jako staronový účastník soutěže dříve pohyboval v horní polovině tabulky a ta spodní mu nevoní. Zápas byl rychlý a vyrovnaný, jenže v druhém poločase tým hostů postupně hru ovládl a nakonec jasně vyhrál.

Ilustrační fotografie.
Deváté kolo Tip ligy rozhodl až los. Přál Zitě Adamové

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrál jen Amor Vyškov.

FRANTIŠEK TOBOLÍK

Okresní přebor
SA Stadion Vyškov: Lazor Vyškov – Sokol Bučovice 7:5 (4:1), Surala Martin 4, Lička Martin 2, Gottvald David – Nedoklanov Kiril 2, Stavělík Jan, Rotrekl Tomáš, Šeďa Viktor, Lazor Vyškov – Fifák Nouzka 4:5 (3:1), Dorko Jaroslav, Lička Martin, Gottvald David, Surala Martin – Hradil Marek 3, Tobolík Radek 2.
SA Orel Vyškov: Amor Vyškov C – Orli Vyškov 13:2 (4:1), Lukeštík David 4, Gregor Petr 3, Ševčík Milan 3, Bartoš Marian, Hromek Vojtěch, Procházka Lukáš – Holler Jiří, Potočiar Radoslav, Amor Vyškov C – LF Kozlany 19:3 (6:1), Lukeštík David 6, Gregor Petr 4, Hromek Vojtěch 3, Ševčík Milan 3, Procházka Lukáš 2, Mindek Martin – Kovařík Tomáš 2, Julínek Zdeněk.
SA Hliník Marefy: JČ Marefy – FC Krásensko 13:7 (7:2), Kopáček Lukáš 6, Maláč Petr 3, Maláč Jakub 2, Adamík Tomáš 2 - Pátek Jiří 3, Koníček Michal 2, Jelínek Milan, Kyncl Filip, JČ Marefy - Mouřínov 7:14 (4:6), Maláč Jakub 3, Maláč Petr, Šťastný Jan, Kopáček Lukáš, Adamík Tomáš - Vintr Marek 5, Jelínek Roman 4, Kudlička Roman 2, Vintr Ondřej 2, Sádlík Michal.

1. Amor Vyškov C 10 8 0 2 139:48 24
2. Orli Bučovice 10 7 1 2 60:25 22
3. Fifák Nouzka 9 6 1 2 51:33 19
4. JČ Marefy 10 6 0 4 89:62 18
5. Lazor Vyškov 8 6 0 2 64:41 18
6. Sokol Bučovice 11 6 0 5 89:78 18
7. Orli Vyškov 11 5 2 4 57:57 17
8. Mouřínov 7 4 0 3 68:36 12