Na domácí půdě porazili mistra RC Říčany.

I když hosté ve druhé minutě zásluhou výborného trestného kopu Nevického jako první měnili skóre, přesto první půle patřila domácím. Hned o tři minuty později po rozehraném autu domácí útočníci přečíslili říčanskou obranu. Uvolněný Luboš Spisar významně poponesl a udržel míč pod kontrolou.

Pak následovala hra roje ve třech fázích a míč pokračoval na útok, kde Stanislav Štefánek položil první pětku Vyškova. Procházka kop po pětce proměnil. V patnácté minutě chytře překopl obranu hostů po zavřené straně Luboš Orel až do brankoviště a rozběhlý Martin Snídal byl u míče první.

Po chvíli Vyškov zvýšil dropgoalem Snídala na 15:3. Hosté do konce poločasu jen snížili trestnými kopy na šestibodový rozdíl.

Druhá půle začala pro Vyškov šťastně. Nepodařený výkop zachytil Ondřej Nedoma a hezkou hrou celého roje se domácí opět prosadili. Položil Pavel Navrátil. Další pětku Vyškova si připsal Luboš Spisar, když vyhrál sprinterský souboj se zadáky Říčan. Procházka opět uspěl a Vyškov vedl dvacet minut před koncem vysoko 27:9. Dále už ale bodovaly pouze Říčany. Dvěma pětkami, kdy druhou položily až v nastavení, snížily na jediný bod. Vítězství ale domácí uhájili. (lod)