VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní tabulky a umístění týmů z Vyškovska

Vyškovsko /AKTUALIZACE/ - Sportovní tabulky

17.2.2010 1
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Radek Halva

Volejbal

II. liga mužů, skupina C
1. TJ Sokol Bučovice 25 1 76:14 51

2. VS Drásov 17 9 59:33 43
3. TJ Sokol Palkovice 16 10 63:37 42
4. TJ Hlučín 15 11 53:47 41
5. TJ Sokol Střelice 13 13 52:52 39
6. Volejbal Vyškov 13 13 45:55 39
7. TJ Holubice 10 16 44:57 36
8. SK UP Olomouc 10 16 43:58 36
9. VSK VŠB Ostrava 6 20 30:70 32
10. SKP Holešov 5 21 27:69 31

II. liga žen, skupina C
1. TJ Frýdek – Místek B 21 5 68:24 47
2. PVK Přerov B 20 6 69:29 46
3. VO TJ Lanškroun 16 9 56:37 41
4. TJ Břeclav 15 11 56:44 41
5. TJ Tatran Litovel 14 12 49:51 40
6. TJ Svitavy 12 14 50:47 38
7. TJ DDM Brno 11 15 42:54 37
8. TJ OP Prostějov 11 14 43:53 36
9. TJ Sokol Křenovice 9 17 39:60 35
10. TJ Šumperk 0 26 5:78 26

I. liga juniorů, skupina N
1. DaVING Opava 15 5 54:19 35
2. TJ Uherské Hradiště 15 5 51:29 35
3. TJ Frýdlant nad Ost. 14 6 46:29 34
4. TJ Frenštát pod R. 13 7 42:32 33
5. TJ Junior Brno 11 9 44:39 31
6. Volejbal Vyškov 6 14 24:49 26
7. Gymnáziu Šlapanice 5 15 31:48 25
8. TJ Jäkl Karviná 1 19 12:59 21

Krajský přebor mužů
1. TJ Znojmo 25 3 80:21 53
2. TJ Sokol Šlapanice 21 7 68:41 49
3. TJ Sokol Komárov 20 8 73:36 48
4. TJ Lok. – Ing. 20 8 66:45 48
5. VK Slávia Brno 14 16 59:61 44
6. TJ Tesla Brno 15 13 64:52 43
7. VK Tišnov 14 14 52:54 42
8. TJ Sokol Letovice 8 20 34:67 36
9. TJ ČKD Blansko 2 28 21:86 32
10. TJ Sokol Dědice 3 25 23:77 31

Krajský přebor kadetek
1. TJ Junior Brno B 23 3 73:14 49
2. TJ DDM Brno 21 5 67:20 47
3. TJ Jiskra Strážnice 18 6 58:29 42
4. TJ Min. Boskovice 17 7 55:32 41
5. TJ Lok. Břeclav 16 8 55:32 40
6. TJ Sokol Šanov 9 17 44:55 35
7. Volejbal Vyškov 10 14 35:52 34
8. TJ Sokol Husovice 5 21 25:69 31
9. DDM HIPPO Kuřim 5 21 21:67 31
10. VK Královo Pole C 2 24 13:76 28

Krajský přebor juniorek, skupina II.
1. TJ Sokol Hodonín 8 6 2 21:11 14
2. TJ Sokol Šanov 6 4 2 15:7 10
3. DDM Mikulov 6 4 2 14:12 10
4. TJ Předklášteří 6 2 4 9:12 8
5. SK Podolí 6 0 6 1:18 6

Basketbal

Oblastní přebor II. třídy mužů
1. PROTON Zlín B 17 1 1364:1116 35
2. Slavia Kroměříž B 14 4 1414:1093 32
3. TJ Lok. Břeclav 14 4 1312:1132 32
4. SKB Tišnov 13 5 1337:1057 31
5. BK Uherský Brod 10 8 1119:1076 28
6. TJ Znojmo A 9 9 1209:1166 27
7. JISKRA Kyjov 8 10 1154:1187 26
8. SK Slavičín 7 11 1183:1276 25
9. SK Husiti Kuřim 6 12 1164:1254 24
10. BK Jihlava B 6 12 1230:1337 24
11. BK Vyškov A 2 16 1053:1433 20
12. BOSKOVICE 2 16 918:1330 20

Oblastní přebor III. třídy mužů
1. PROTON Zlín U 54 14 0 1052:701 28
2. BK Vyškov B 11 3 1045:853 25
3. INMEDIAS Mikulov 11 3 942:744 25
4. TJ Sokol Slavkov 8 6 1022:977 22
5. TJ Sokol Drozdi 5 9 886:904 19
6. TJ Sokol Ždánice 5 9 824:925 19
7. Sokol Židlochovice 2 12 687:969 16
8. TJ Spartak Hluk 0 14 672:1057 14

Oblastní přebor II. třídy žen a starších dorostenek
1. TJ Sokol Podolí 12 0 877:586 24
2. BK Uherský Brod 7 5 736:643 19
3. SK Baník Ratíškovice 7 5 721:682 19
4. TJ Sokol Lanžhot 4 10 766:838 18
5. BK Vyškov 2 12 717:1068 16
D TJ ČKD Blansko 0 0 0:0 0

U18 – finálová skupina
1. BOSKOVICE 4 4 0 282:211 8
2. TJ Třebíč 2 2 0 136:109 4
3. Sokol Šlapanice 4 0 4 236:284 4
4. BK Vyškov 2 0 2 84:134 2

Florbal

III. liga mužů, divize VI.
1. Bulldogs Brno B 11 1 2 105:54 34
2. Gullivers Brno I 10 2 2 80:35 32
3. FbC Hukot Klobouky 10 2 2 92:47 32
4. FBC Sokol Bučovice 8 2 6 123:100 26
5. FbC Slow Holešov 8 2 4 60:44 26
6. Otrokovice B 8 0 6 45:57 24
7. SFK -FATR Dubňany 7 1 8 64:74 22
8. FBK Ratíškovice 5 3 6 63:63 18
9. SK Snipers Slavičín 5 2 9 70:88 17
10. SK Florbal Sivice 4 3 7 71:76 15
11. TJ MEZ Vsetín 5 0 9 73:96 15
12. FBO Boskovice 2 2 10 35:69 8
13. Florbal Team 2 0 14 65:143 4

Jihomoravská liga mužů
1. Dynamo Bučovice B 13 1 2 135:74 40

2. TJ Sokol Lanžhot 13 0 3 110:50 39
3. VSK VUT Brno 10 2 4 96:50 32
4. Brno – FbC ZŠ Horní 9 2 3 89:72 29
5. Sokol Brno I B 8 2 4 73:53 26
6. Ivanovice na Hané 6 2 8 53:68 20
7. Sokol Brno III 5 2 7 66:74 17
8. Hattrick Brno FbŠ B 5 1 8 61:58 16
9. Florec Brno 5 1 8 49:60 16
10. ČKD Blansko B 4 3 9 49:84 15
11. TJ Brno Židenice B 3 2 9 36:73 11
12. FRC Mikulov 2 4 8 42:89 10
13. Tišnov Paladins 1 2 11 25:79 5

Jihomoravský přebor mužů, skupina A
1. Sokol Brno I C 8 3 1 72:31 27
2. Orel Boskovice B 8 2 3 44:34 26
3. Hornets ZŠ Horní B 6 3 2 43:31 21
4. FBK Sokol Jedovnice 6 2 4 53:53 20
5. TJ Sokol Adamov 5 2 6 47:52 17
6. 1.FBO Sokol Letovice 4 0 6 43:41 12
7. FbO VSK VFU Brno 3 0 9 35:70 9
8. Ivanovice na Hané B 0 2 9 30:55 2

Jihomoravský přebor mužů, skupina B
1. Sokol Lanžhot B 14 3 1 95:54 45
2. FK Orel Telnice 12 0 6 88:61 36
3. FbC Dohoda Brno 10 3 5 106:68 33
4. VSK MZLU Brno 9 4 5 109:69 31
5. FBK Ratíškovice B 6 3 9 73:74 21
6. FBC Valtice 5 5 8 53:63 20
7. FBC Sokol Slavkov 4 4 10 47:67 16
8. Břeclav-Lanžhot C 5 0 13 49:87 15
9. Velké Pavlovice 4 2 12 71:148 14

Stolní tenis

III. liga mužů, skupina D
1. MS Brno C 15 0 2 163:90 47
2. TTC Znojmo A 14 2 1 161:82 47
3. Jiskra Litomyšl A 11 5 1 161:116 44
4. Lok.Pardubice A 9 3 5 150:106 38
5. Linea Chrudim A 9 2 6 136:130 37
6. OP Prostějov A 10 0 7 131:111 37
7. ČKD Blansko A 7 3 7 141:120 34
8. Spartak Pelhřimov A 6 2 9 115:139 31
9. Sokol Čechovice A 3 4 10 117:149 27
10. SK Jihlava A 3 2 12 106:147 25
11. TTC Ústí n.O. A 3 0 14 90:155 23
12. Sokol Slavkov A 0 1 16 43:169 18

Krajský přebor I. třídy
1. Znojmo C 2 2 0 197:109 45
2. ČSAD Hodonín C 3 3 0 170:136 42
3. Moravské Prusy A 1 4 0 183:123 42
4. Hlubočany A 5 5 0 167:139 36
5. Dubňany A 3 6 0 150:156 36
6. ČKD Blansko B 6 6 0 147:159 33
7. Slovan Hodonín B 6 3 8 0 162:144 32
8. Ivančice A 1 9 0 143:163 32
9. Strážnice B 4 8 0 138:168 31
10. Slatina B 1 10 0 149:157 30
11. Slavkov B 3 10 1 127:179 25
12. Sokol Hodonín A 0 14 0 103:203 23

Okresní přebor
1. Otnice B 15 0 1 195:93 46
2. M.Prusy B 14 0 2 198:90 44
3. Rousínovec A 13 0 3 201:87 42
4. Drnovice A 9 1 6 171:117 35
5. Hlubočany B 7 4 5 150:138 34
6. Němčany A 8 1 7 171:117 33
7. Bučovice A 5 3 8 137:151 29
8. Hostěrádky A 4 3 9 141:147 27
9. Hoštice A 5 0 11 104:184 26
10. Velešovice B 3 4 8 119:151 25
11. Drnovice B 4 0 11 96:174 23
12. Velešovice C 0 0 16 27:261 16

Okresní soutěž I. třídy
1. Slavíkovice A 15 0 0 207:63 45
2. Bučovice B 11 0 3 147:105 36
3. Hlubočany C 8 4 3 151:119 35
4. Orlovice A 8 3 4 141:129 34
5. Drnovice C 9 0 6 155:115 33
6. Rousínovec B 6 3 6 134:136 30
7. M.Prusy C 4 6 5 120:150 29
8. Brankovice A 4 4 7 121:149 27
9. Němčany B 4 3 7 116:136 25
10. Hrušky A 4 2 9 115:155 25
11. Olšany A 1 2 12 100:170 19
12. Bošovice A 1 1 13 95:175 18

Okresní soutěž II. třídy
1. Otnice C 13 0 0 166:68 39
2. Bučovice C 12 0 3 177:93 39
3. Hoštice B 8 3 3 152:100 33
4. Hlubočany D 8 1 5 141:111 31
5. Hodějice A 8 0 7 121:149 31
6. Vážany n/L A 6 3 5 1 30:122 29
7. Kr.Vážany A 6 1 7 112:140 27
8. Drnovice D 4 1 10 118:152 24
9. Slavíkovice B 3 3 7 108:126 22
10. Olšany B 2 0 13 94:176 19
11. Lovčičky A 1 2 11 85:167 18

Okresní soutěž III. třídy
1. M.Prusy D 15 0 0 190:80 45
2. Rousínovec D 14 0 1 190:80 43
3. Rousínovec C 8 2 4 140:112 32
4. Mouřínov A 7 2 5 137:115 30
5. Bošovice B 6 2 5 121:113 27
6. Bučovice D 6 1 7 118:134 27
7. Němčany C 4 3 8 128:142 26
8. Drnovice E 3 1 10 106:146 21
9. Orlovice B 3 1 10 95:157 21
10. Olšany C 2 1 12 82:188 20
11. Hrušky B 2 3 8 97:137 20

Okresní soutěž IV. třídy
1. Hoštice C 11 2 2 175:95 39
2. Bohdalice A 12 1 1 184:68 39
3. Mouřínov B 9 2 4 150:120 35
4. Vážany n/L B 4 2 9 111:159 25
5. Hodějice B 4 1 10 107:163 24
6. Slavíkovice C 0 0 14 65:187 14

Futsal

Divize E jižní Moravy
1. Květnice Tišnov 13 1 3 81:25 40
2. Arsenal Brtnice 11 0 6 87:75 33
3. Helas Brno B 10 2 5 85:53 32
4. Bosonohy Brno 10 1 6 75:70 31
5. Nasan Brno 10 1 6 72:68 31
6. Senior Brno 9 3 5 72:58 30
7. Boss Lino Brno 8 4 5 82:65 28
8. Agromeli Brno B 5 3 9 64:79 18
9. Jantar Ivančice 4 3 10 62:91 15
10. Pivovar Vyškov 5 0 12 47:86 15
11. Kalábek Brno 3 3 11 78:107 12
12. Slovan Brno 2 3 12 55:83 9

Krajský přebor jižní Moravy
1. Žabinští Vlci Brno 13 2 4 85:53 41
2. K5 Brno 13 2 4 77:47 41
3. Arkys Brno 10 5 4 71:54 35
4. Agromeli Brno C 11 1 7 87:55 34
5. Pískovna Černovice 10 4 5 82:65 34
6. Amor Vyškov 10 3 6 76:59 33
7. FC Krásensko 9 2 8 64:63 29
8. Sapporo Manerov 8 2 9 76:65 26

9. SOŠ OOM Brno 8 2 9 71:69 26
10. FC Kloboučky 8 1 10 73:85 25
11. Slovan Brno B 6 5 8 70:77 23
12. Tornádo Brno 7 2 10 63:84 23
13. Fauna Brno 6 1 12 79:93 19
14. Oranjes Dubňany 6 1 12 58:83 19
15. United Ivančice 4 3 12 37:78 15
16. Bastr Brno 4 2 13 43:82 14

Okresní přebor
1. Sokol Bučovice 14 2 3 145:73 44
2. Lazor-Domus 14 2 3 128:70 44
3. SM Rozstání 14 2 3 126:79 44
4. Pivovar Vyškov B 14 1 4 156:73 43
5. Jantaři Nevojice 13 1 5 141:96 40
6. Orli Bučovice 13 1 5 102:69 40
7. Amor Vyškov B 12 1 6 110:56 37
8. Hvězdlice 11 2 6 84:65 35
9. Orli Vyškov 10 3 6 86:74 33
10. Omega Drysice 9 4 6 110:91 31
11. RS Pavlovice 9 2 8 105:87 29
12. Fifák Nouzka 8 3 8 95:78 27
13. JK Letiště-PF 7 5 7 96:83 26
14. United Vyškov 5 4 10 69:104 19
15. Krásensko 04 B 5 0 14 64:113 15
16. Litrpool Studnice 4 1 14 65:162 13
17. Sapporo Manerov B 4 0 15 66:133 12
18. Kloboučky B 3 2 14 44:106 11
19. VHP Ivanovice 2 0 17 51:133 6
20. JČ Marefy 1 0 18 56:154 3

Autor: David Mach

17.2.2010 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Chřipková epidemie v kraji pokračuje. Onemocněly další tisíce lidí

Migranti, ilustrační foto.

Na jihu Moravy chytili Syřana s osmiletým synem. Chtějí je vrátit do Maďarska

AKTUALIZOVÁNO

Silný vítr na Vyškovsku: hasiči odklízeli několik spadených stromů

Vyškovsko – Za čtyři hodiny pět výjezdů ke stromům na silnici nebo na elektrickém vedení. Taková je zatím bilance pátečního prudkého větru na Vyškovsku. Region podle mluvčího krajských hasičů Jaroslava Mikošky vichr zasáhl hned po Blanensku nejvíc z celé jižní Moravy.

Na bývalou dráhu můžou navážet dál. Soud zamítl kasační stížnost

Vážany nad Litavou – Aby zastavili nákladní auta, která navzdory předběžnému opatření Nejvyššího správního soudu z 1. února dál navážela hlínu a suť na pozemky bývalé motokrosové dráhy, rozestavěli lidé z Vážan nad Litavou k příjezdové cestě osobní auta, kterými omezili průjezd. Čtvrteční rozhodnutí Nejvyššího správního soudu však obyvatelům vesnice přineslo zklamání. Zamítl kasační stížnost obce.

Masky, muzika, průvod. Víkend v kraji ovládne masopustní veselí

Jižní Morava /TIP NA VÍKEND/ - Fašanky, ostatky nebo šibřinky. Masopustní veselí před čtyřicetidenním půstem tradičně připadá na úterý před Popeleční středou. Kníničky, Líšeň nebo areál Otevřené zahrady v Údolní ulici v Brně ale lákají na masopust už v sobotu.

Loupež u Slavkova míří k Nejvyššímu soudu, Dolíhal podal dovolání

Brno, Slavkov u Brna - Případ loupeže 77 milionů korun z vozidla bezpečnostní služby u Slavkova na Vyškovsku míří k Nejvyššímu soudu (NS). Jako první podal dovolání Roman Dolíhal, který loupež podle pravomocného verdiktu naplánoval. Dostal nejpřísnější trest - 20 let vězení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies