VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Politika

Je to škoda, lidé byli na podzim zklamaní, znělo z topolanské volební komise

Topolany /REPORTÁŽ/ – Úprava zahrady u obecního úřadu, z které má vzniknout multifunkční hřiště, prodej stavebních parcel, pozvednutí kulturního vyžití v obci, budoucnost obchodu, ale i třeba nákup nových titulů do obecní knihovny. Bez souhlasu zastupitelstva nejde téměř nic. Jenže zvolení kandidáti nenašli loni na podzim společnou řeč, trojice zástupců Sdružení nezávislých kandidátů pro rozvoj Topolan, která se v říjnových komunálních volbách dostala do sedmičlenného zastupitelstva, složila mandát a lidé tak musejí k urnám znovu.

Topolanští vyrazí volit své zastupitele. Podruhé

Topolany – Bez řádně zvoleného vedení, bez peněz a investičních akcí. To je už víc než půl roku osud Topolan. Místo toho, aby zastupitelé plánovali opravy a další akce, se nyní připravují na nové volby. Ty se uskuteční v sobotu a snad po měsících nejistoty přinesou odpověď na otázku, kdo se postaví do čela vesnice.

Vyškovská koalice po půl roce zveřejnila cíle. Chce třeba opravit Nádražní ulici

Vyškov – Budeme důrazně požadovat po správci vodních toků jejich údržbu a čistotu. Osvětlíme a bezbariérově upravíme další přechody. Budeme dál podporovat asistenty pro volný čas a mimoškolních aktivit v jednotlivých školách. To je jen zlomek priorit, které si vytyčili představitelé Vyškova pro aktuální volební období.

Jihomoravští Starostové a nezávislí možná půjdou do krajských voleb bez TOP 09

Jižní Morava – Hnutí Starostové a nezávislí v Jihomoravském kraji možná pro krajské volby v příštím roce sestaví samostatnou kandidátku. V posledních volbách starostové kandidovali spolu s TOP 09, se kterou získali pět mandátů mezi pětašedesáti zastupiteli.

Vedení slavkovských technických služeb převezme Petr Zvonek

Slavkov u Brna – Nemá před sebou jednoduchý úkol, jeho předchůdce podle mnohých i jeho samého nastavil laťku vysoko. Řeč je o Petru Zvonkovi, který vystřídá v čele Technických služeb Slavkova u Brna Radoslava Lánského. Ten organizaci vedl celých pětadvacet let a nyní odchází do penze. O jmenování Zvonka do funkce rozhodla v pondělí rada města.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies