VYBRAT REGION
Zavřít mapu

SYLVA ZBYTKOVÁ

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Florbalisté pořadájí v Bučovicích turnaj pod širým nebem

Bučovice - Po loňské premiéře se znovu odehraje florbalový turnaj na sportovišti při bučovickém gymnáziu. V sobotu se hřiště s gumovým povrchem stane kolbištěm, ve kterém změří síly čtyři mužstva.

Vyškované bojovali v triatlonu

Jedovnice /FOTOGALERIE/ - Nejen na atletickém poli působí někteří sportovci z vyškovského okresu, ale v letním čase se účastní řady dalších soutěží. Na poslední kolo Jihomoravského triatlonového poháru vyrazila do Jedovnic také trojice z Vyškovska.

Vyškov podlehl v derby Rousínovu

Vyškov /FOTOGALERIE/ - Rostex hostil na stadionu Za Parkem okresního rivala. Rousínov mu tentokrát oplatil porážky z minulé sezony

Fanynce někdo ukradl batoh

Vyškov - Vyškovští policisté byli až do pondělních ranních hodin ve střehu kvůli prvnímu ročníku obřího festivalu Rock Shock.

Bohdalice si opět připsaly výhru

Vyškovsko - Okresní fotbalové celky, které se pohybují v I. A i I. B třídě za sebou mají po víkendu druhé hrací kolo. Některá mužstva sbírala nové body, u některých tomu bylo naopak.

Derby Vyškovska patřilo hostům z Rousínova

Vyškov - Dlouho očekávané okresní derby v divizní kopané zažil v neděli odpoledne vyškovský trávník v areálu Za Parkem.

Na slavkovských kurtech se předvedla česká špička

Slavkov u Brna /FOTOGALERIE/ - Pod srpnovým sluncem byly k vidění napínavé souboje nad vysokou sítí. Ženám vévodily Nováková s Háječkovou

Vyškov přivítá okresního soka

Vyškov - Zelená hrací plocha stadionu Za Parkem bude svědkem prvního derby nové sezony

Beachvolejbalové kurty přivítají českou elitu

Slavkov u Brna - Slavkovské kurty se na celý víkend promění v dějiště turnaje v plážovém volejbalu. Síly změří jak mužské, tak i ženské dvojice

Bučovické hřiště zažije další fotbalové derby

Ivanovice na Hané - Oba fotbalové celky se spolu naposledy střetly zhruba před dvěma měsíci a o nadcházejícím víkendu si setkání znovu zopakují. Ivanovické mužstvo totiž míří k utkání druhého kola do Bučovic.

Čtyřiadvacetihodinový závod patřil Milanu Adamcovi

Kladno - Až do Kladna vyrazil o víkendu vyškovský běžec a vytrvalec Milan Adamec, který se premiérově představil ve čtyřiadvacetihodinovém běhu, jehož trasa vedla kolem tamního stadionu.

Bučovický Dynamo cup ovládli domácí, triumfovala Hůrka

Bučovice /FOTOGALERIE/ - Futsalový turnaj obsazený deseti týmy nejen zokresu se odvíjel ve prospěch domácích. Prvenství obhájilaHůrka

V Rybníčku hořela kuchyňská linka

Rybníček - Krátce po šestnácté hodině musela vyjet vyškovská jednotka profesionálních hasičů kpožáru, kněmuž došlo vjednom zrodinných domů vobci Rybníček.

Slavkovští fotbalisté uhráli s Vacenovicemi remízu

Slavkov u Brna /FOTOGALERIE/ - Kdo se těšil na branky a vyrazil na fotbal do Slavkova, měl tentokrát smůlu. Domácí remizovali s Vacenovicemi.

Nemojanskou sérii uzavřela pětka

Nemojany - Poslední závod z řady nemojanských běhů je minulostí. V sobotu se uskutečnila Nemojská pětka, která se běžela také jako Memoriál Ing. Miloslava Gábra. Na start se postavili závodníci v kategoriích od mladších žáků až po muže a ženy jednotlivých věkových skupin.

Slavkov přivítá tým Vacenovic

Slavkov u Brna - Fotbalové soutěže klepou na dveře a řada týmů sehraje svá utkání už v sobotu, Slavkov také.

Kuželna ožije vyškovským sprinterem

Vyškov - V netradiční kuželkářské disciplíně změří síly necelá padesátka hráčů. Ve Vyškově nebude chybět domácí elita

Fanoušci rally se přeci jen dočkají

Vyškov - Všichni příznivci rychlých kol a motorismu vůbec se opět mají na co těšit. Vypadalo to, že Vyškovsko se letos oblíbené rally nedočká, ale všechno je nakonecjinak.

Slavkov chce podávat lepší výkony než loni

Slavkov u Brna - Fotbalisté slavkovského klubu stojí na prahu nové sezony.

Lulečské finále patřilo Vyškovu a Bučovicím

Luleč - Letní volejbalový turnaj hostily čtyři lulečské antukové kurty. Z dvou výkonnostních skupin vzešli dva vítězové, Vyškov a Přívrat.

Kvůli dluhům předstíral napadení, zranil se ale sám

Vyškov - Zvláštním způsobem se snažil vyřešit svou tíživou finanční situaci muž, který přišel na vyškovskou policii s tím, že ho neznámý pachatel udeřil zezadu do hlavy a chtěl ho okrást o 175 tisíc korun za doručené zásilky.

Bučovice začnou soutěž s posíleným týmem

Bučovice - Fotbalové celky ve vyškovském okrese už počítají dny ke startu nové sezony. Nejinak je tomu v Bučovicích, jejichž celek hrající v I. A třídě, skupině B zahájí o nadcházejícím víkendu první kolo své soutěže.

K výchově mládežnických talentů mužský hokej patří

Vyškov /ROZHOVOR/ - Vyškovský Městský bruslařský klub dává dohromady nový mužský celek, který bude působit v krajské hokejové lize. Sekretář Karel Gamba představil plány nového celku.

Gymnasté pilovali formu na táboře

Soboňky - Tak jako každý rok, tak i o letošních prázdninách vyrazili bučovičtí sportovní gymnasté a gymnastky na letní výcvikový tábor k Rohatci. V Soboňkách se totiž uskutečnil už po sedmačtyřicáté gymnastický tábor, na který se sjelo více než dvě stě účastníků z různých republikových oddílů, ale také ze zahraničí.

Čuříková si v poháru připsala nové body

Valchov - Do dalšího závodu horských kol se pustila opatovická Lucia Čuříková, na kterou čekala Velká cena obce Valchova. Valchov byl zároveň sedmým závodem Poháru Drahanské vrchoviny horských kol pro letošní rok.

Běžkyně Petříková: Láká mě post české jedničky

Vyškov /ONLINE ROZHOVOR/ - Běžkyně a jedna z velkých opor vyškovského ženského družstva AHA klubu Irena Petříková odpovídala v redakci Vyškovského deníku Rovnosti na zvídavé dotazy čtenářů.

Rousínovský Framoz posunul do druhého kola Buršík

Rousínov - Divizní Rousínov na domácím pažitu překvapil třetiligovou Dostu Bystrc a postoupil do další fáze Ondrášovka cupu. V té přivítá Framoz exligovou Tescomu Zlín.

Běžkyně Hynštová: pocit z výhry je výborný

Vyškov /ROZHOVOR/ - Její jméno je často k vidění na startovních i výsledkových listinách nejen okresních běžeckých soutěží. Iveta Hynštová se pravidelně účastní nejen regionálního poháru Dlouhé míle, ale štěstí zkouší také například ve Velké ceně vytrvalců Olomouckého kraje. Naposledy startovala v sobotním Běhu kolem Vyškova. Na co se chystá dál a co plánuje do své budoucnosti, se svěřila v rozhovoru.

Běžci vyrazili na trať Nemojské sedmičky

Nemojany /FOTOGALERIE/ - Sedmikilometrový úsek vedoucí lesem čekal na závodníky, kteří absolvovali další běh z regionálního běžeckého poháru Dlouhé míle

Nemojská sedmička přitáhla běžce

Nemojany - Za slunného dopoledne vyběhli běžci i běžkyně na sedmikilometrovou cestu lesem. Čekalo je stoupání i seběh.

Běžci vyrazí na nemojanskou trať

Nemojany - V sobotu se uskuteční závod Nemojská sedmička. V něm na sportovce čeká sedmikilometrová trať se stoupáním

Raději lezu cesty na obtížnost než na rychlost

Vyškov /ROZHOVOR/ - V posledních dvou českých pohárech stanula šestnáctiletá lezkyně Tereza Pivodová na stupních vítězů. V srpnu zamíří na pohár do Francie

Futsalové celky změřily síly v turnaji

Bučovice /FOTOGALERIE/ - O prvním červencovém víkendu se utakalo sedm okresních týmů v turnaji v malé kopané. Zvítězily Kloboučky A

Rychtářovem se po roce rozléhal zvuk závodních Stadionů

Rychtářov /FOTOGALERIE/ - Závodníci se na svých strojích pustili do desátého ročníku Moped rallye Rychtářov. Absolvovali dvě etapy.

Každý bojovník se zlepšuje a každý s jinou rychlostí

Drnovice /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Čtrnáctiletý Miroslav Lecián z Drnovic po úspěších na domácích soutěžích dosáhl na cenné kovy také v zahraničí. Z norského Osla si přivezl hned dvě medaile

Šestý Metall cup ovládly domácí Bučovice

Bučovice /FOTOGALERIE/ - Turnaje v malé kopané jsou v Bučovicích tradicí. Toho je důkazem již šestý ročník soutěže známé pod názvem Metall cup 2009, který se uskutečnil na hracích plochách bučovického gymnázia. O vítězství si to rozdaly domácí týmy - Hurka a Dream team.

Doubková excelovala na trati Bělkovického krosu

Bělkovice - Do sousedního Olomouckého kraje vyrazilo několik běžců z Vyškovska, aby změřili síly s konkurencí v prvním ročníku Bělkovického krosu. Závod byl součástí Velké ceny vytrvalců Olomoucka.

Mladí sportovci z Vyškovska vyrazili do Tábora

Tábor - Atletika, plavání, fotbal, moderní gymnastika, basket a spousta dalších sportů tvořily náplň čtvrté letní olympiády dětí a mládeže, která se uskutečnila v Táboře. Na akci vyrazili i mladí sportovci z Vyškovska.

Petříkové unikl v Praze republikový bronz

Praha - Tři běžkyně a dva běžci vyškovského klubu AHA hájili barvy okresu v Praze. Medaili tentokrát nepřivezli

Hasiči z Vyškovska měli v neděli napilno

Vyškovsko - Pro hasiče z regionu neděle nebyla odpočinkovým dnem. Likvidovali požár pneumatiky a odčerpávali vodu ze sklepa.

Slavkovský klub se v soutěži nakonec udržel

Slavkov u Brna /DISKUTUJTE/ - Začátek sezony se fotbalistům příliš nevyvedl, na jaře však zvedli hlavy a pod vedením nového trenéra začali sbírat potřebné body

David Slabý: Kulturistiku dělám hlavně pro sebe

Vyškov /ROZHOVOR/ - Devatenáctiletý lulečský kulturista David Slabý zažíval o uplynulém víkendu triumf. Podařilo se mu získat zlato v juniorské kategorii na republikovém mistrovství.

Atleti se rozjeli na různá mistrovství

Ostrava, Přerov - Atletický stadion ve Vítkovicích se stal dějištěm Mistrovství České republiky juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze. Do Slezska vyrazili také dva sportovci hájící barvy vyškovského AHA klubu Lenka Suráková a Jakub Jelínek.

Bučovicím nadělala starosti zranění

Bučovice /AKTUALIZOVÁNO, INFOGRAFIKA/ - Různé zlomeniny a jim podobné nepříjemnosti vyřadily část fotbalového týmu ze hry. Bučovice skončily deváté

Kradlo se na benzínce i v hospodě

Vyškov - Policisté měli v poslední době na Vyškovsku plné ruce práce.

Vyškovský stadion v sobotu oživí mažoretky

Vyškov - Do Vyškova se v sobotu sjedou skupiny mažoretek, které budou soutěžit ve třech kategoriích.

Slavkovské kurty hostí plážový turnaj

Slavkov u Brna - Na čtvrtém ročníku soutěže v plážovém volejbalu změří síly jak mužské, ženské, juniorské, tak i smíšené kategorie

Plavci se v pohárové konkurenci neztratili

Kroměříž, Prostějov - Moravským plaveckým pohárem završili sezonu jedenácti a desítiletí plavci vyškovského Klubu plaveckých sportů, což byla jejich poslední a zároveň nejvyšší soutěž pro žactvo výše zmíněné věkové kategorie.

Děvčata předvedou výsledky svého sezonního úsilí

Vyškov - Moderní gymnastky SK Trasko zakončily závodní sezonu soutěžním vystoupením nejmladších Nadějí na okresních přeborech v Brně o uplynulém víkendu.

Síla je důležitá, ale hlavní je mít chuť trénovat

Opatovice /ROZHOVOR/ - Mladá a nadějná opatovická kanoistka Michaela Chmelová je ve vodě jako doma. V příštím roce by se chtěla zúčastnit juniorského mistrovství Evropy v kanoistice

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT