KDY: 15. září od 18.00 hodin
KDE: zámek, Slavkov u Brna
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné

V porotě nebude chybět Miss Mirabelle z Francie, ředitelka soutěže Jana Nováková, sportovec Petr Švancara a zpěvačka Daniela Magálová. Na devadesát procent přislíbil svou účast i docent Ondřej Měšťák. Účastní se i režisér Jiří Adamec, umělec Milan Matyáš Deutsch a další významné a známé osobnosti. Návštěvníci se mohou těšit také na závěrečný a velmi netradiční ohňostroj v zámeckém parku. 

Chlapský okruh II
KDY: 14. září od 9.00
KDE: vlakové nádraží, Slavkov u Brna
ZA KOLIK: zdarma

Chlapi všech generací se společně projdou a předají si životní zkušenosti. Při cestě proberou vše důležité, třeba co to znamená být chlap. Když potkají po cestě hospodu, dají si pivo, nebo limonádu. Sraz je v devět hodin na vlakovém nádraží ve Slavkově u Brna. Pochod bude zhruba dvacetikilometrový. Zvaní jsou všichni chlapi v okolí. Čím větší bude skupina, tím víc moudrosti si chlapi předají. Není třeba se nikam registrovat. Kdo chce, může přijít. S sebou si musí vzít jen přátelskost, otevřenost, sdílnost, komunikativnost a samozřejmě chlapáctví. Akce se koná za každého počasí.

Tuning Motor Párty 
KDY: 13. - 14. září
KDE: letiště Vyškov
ZA KOLIK: 300 korun

Tradiční letní setkání příznivců nadupaných rychlých aut Tuning Motor Párty začne v areálu vyškovského letiště v pátek. Vstup bude možný od tří hodin. V šest hodin večer se návštěvníci mohou těšit na první disciplínu volný sprint ve dvou drahách. Páteční program završí večerní párty, na které vystoupí slovenský rapper Majself. V sobotu se pak fanoušci rychlých aut dočkají zahájení řady dalších soutěžních disciplín, například dB Drag, Mothers Showcase, Nejpočetnější klub, Nejnižší auto srazu nebo Nejhlučnější výfuk. Vstupné je tři sta korun. Děti do deseti let vstupné neplatí. V areálu je možné parkovat zdarma.