Mezi největší úspěchy patří naše sólistka Nikola Grünwaldová, která se pyšní titulem MISTRYNĚ EVROPY PRO ROK 2019 v kategorii pom kadetek ve věku 8-11 let. Nikolka na sobě pracuje každý den a její obrovský úspěch je toho důkazem, jelikož v její kategorii startovalo celkem 16 soutěžících a skončila na stupínku nejvyšším. Gratulujeme!

Další titul MISTRYNĚ EVROPY PRO ROK 2019 si odvážejí Nikola Grünwaldová a Tereza Mrnuštíková v kategorii kadetky duo pom 8-11 let. Holky do toho daly srdce, makaly, pracovaly na sobě a hlavně se zlepšovaly a posunovaly vždy o kus dál! A teď i ony se pyšní titulem nejvyšším.

Neočekávané se stalo skutečností, jsme MISTRYNĚ EVROPY PRO ROK 2019 v miniformaci MIX juniorky 12-14 let, ve které se cvičí s náčiním pom pon neboli třásně i baton neboli hůlka. Takový úspěch jsme opravdu nečekali, o to větší máme radost a slzičky v očích, když Vás vidíme stát na stupínku nejvyšším!

Děvčata reprezentovala ve složení Alena Suchánková, Kateřina Studňařová, Viktorie Kulíšková, Zuzana Kusalová a Sofie Formánková.

Pozadu nezůstala ani miniformace kadetek mix, které si odvážejí titul I. VICEMISTRYŇĚ EVROPY PRO ROK 2019 naše Nikola Grünwaldová, Tereza Mrnuštíková, Natali Horká, Karolína Kufčáková a Laura Hanáková. Některá děvčata cvičí teprve prvním rokem a už se mohou pyšnit takovým titulem. Stojí za tím spousta tréninků a dřiny. Jsme na Vás pyšné!!

Ve velké formaci MIX JUNIORKY 12-14 LET si děvčata odvážejí TITUL I. VICEMISTRYŇ EVROPY PRO ROK 2019.

I naše kadetky, které spolu cvičí prvním rokem, se mohou pyšnit titulem II. VICEMISTRYŇ EVROPY. Holky i přesto, že se takové soutěže účastnily poprvé a jely si to především užít a podívat se, jak to na takové soutěži vypadá, tak se v obrovské konkurenci neztratily a všem dokázaly, že i za rok se toho dá spousty zvládnout a natrénovat a odváží si tak krásné bronzové medaile!

Naše velká formace juniorek kromě MIXu startovala i s náčiním pom pon a také nezůstala pozadu. Jejich vystoupení se skládalo ze dvou sestav, kde se sčítaly body a jejich konečný výsledek určil celkové pořadí. Vystoupení zahrnovalo sestavu pochodové defilé, kde holky musely ujít sestavu na 100 m, a pódiovou skladbu pod názvem Beyoncé. Po pochodovém defilé skončily holky na průběžném 3. místě, to se však po pódiové skladbě po sečtení bodů těsně zařadilo na celkové 4. místo. I v této kategorii byla opravdu obrovská konkurence, a 4. místo je pro nás obrovský úspěch!

Největším překvapením jsou naše děti, které spolu také cvičí první rokem. Svou sestavu zatančily na výbornou a vezou domů 2. a 3. místo s titulem I a II. VICEMISTRYŇ EVROPY PRO ROK 2019. Tyto holčičky jsou ve věku 3-7 let, Jsou to naše nejodvážnější a nejmenší šikulky budoucnosti.

Mažoretky ANGELIN trénují již šestým rokem, na svém kontě mají velké množství úspěchů a cenných titulů. Za těmito úspěchy stojí nespočet hodin strávených v tělocvičně, spousta dřiny, práce, píle, nervů, slzy úspěchu i neúspěchu a smíchu. Především je to skupina skvělých holek, které vždy v dobrém i ve zlém stoj při sobě, vzájemně se podporují, podrží se, a při jakémkoliv neúspěchu se nikdy nevzdávají. Ale hlavně všechny pojí jedno velké pouto, a to je přátelství, láska k mažoretkovému sportu a tanci. Děkujeme našim dětem za úžasnou reprezentaci, rodičům za podporu, krásnou atmosféru, kterou dětem vytvářeli po celou dobu soutěže, a především za důvěru, kterou do nás a jejich dětí vkládají.

Během měsíce září bude probíhat nábor nových dětí a tímto srdečně zveme všechny holčičky ve věku 3-15 let, které mají rády hudbu, tanec, chtějí poznat nové kamarádky, zažít spousty zábavy, vystoupení a soutěží, společně s námi, ať se přijdou podívat mezi nás. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat prostřednictvím facebookových stránek: Mažoretky Angelin – ZŠ Vyškov, Tyršova 4, mail: michaela.suchankova@outlook.cz nebo telefonicky: 605 198 502.

Na všechny se moc těšíme!

ANDREA KUBESOVÁ