Hrály se dva samostatné turnaje, turnaj A (ročník narození 2008 a ml.) hrálo 33 hráčů a turnaj B (2012 a ml.) 9 hráčů. Náš klub vyslal do Brankovic 6 mladých šachistů. V turnaji A hráli Kristýna Dorazilová, Jan Kotisa, Patrik Pukowietz a Lucia Hlaváčiková. Všichni čtyři zahráli dle svých možností a v konečném pořadí turnaje obhájili své nasazení v turnaji. Nejlepším vyškovským hráčem byla Kristýna, která v celkovém pořadí skončila na sedmém místě a v kategorii dívek do čtrnácti let zvítězila.

V sobotu 23. října se konal v prostorách SVČ Brno Lužánky šachový turnaj pro děti narozené v roce 2009 a mladší, nazvaný "Open podzimní Brno".
Vyškovští mládežníci úspěšně šachovali na turnaji Open podzimní Brno 2021

Druhé místo v kategorii H12 vybojoval Honza Kotisa, který v této sezóně hostuje v Náměšti nad Oslavou. V druhém turnaji se představili sourozenci Šárka a Radek Majetičovi. Oba dva se šachy teprve začínají a na turnaji sbírali zkušenosti. Pro Radečka to byl dokonce první turnaj v životě a při vyhodnocení získal cenu pro nejmladšího chlapce.

Karel Hruška

Vyškovanka Kristýna Dorazilová uspěla na ME dvanáctiletých šachistů.
Mladá šachistka Kristýna Dorazilová je sedmá v Evropě. A má uznání Fair Play

Děkujeme Lence Voráčové za fotky a Karlu Hruškovi za příspěvek ze soutěže. Posílat můžete i vaše fotky ze sportovního klání na vyskovsky@denik.cz.

Jedenáctiletá Kristýna Dorazilová získala bronzovou medaili na šachovém mistrovství ČR.
Mladá šachistka Kristýna Dorazilová má republikový bronz. A také skalp šampiónky