Celkem se zúčastnilo letošního jubilejního 30. ročníku neuvěřitelných 274 účastníků. Vzhledem k tomu, že i letos byla k dispozici těm nejstatečnějším trasa celých 100km, byli jsme v napětí, jestli se najdou její pokořitelé. Na start přišli tři odvážní a opravdu zvítězili! Začnu děkovat podle věku. Nejprve veliké díky  Jirkovi Valovi.  který je pravidelným účastníkem této náročné trati . Někdy příště zkusíme spočítat, kolik jich má celkem za sebou. Druhému v pořadí, ale prvním v cíli s časem 19:25:00 děkujeme Petrovi Kratochvilovi Jako třetímu veliké díky nejmladšímu Tomášovi Zedníčkovi, který už má na svých bedrech také několik "stovkových zářezů".

Ze sportovních výkonů ještě musíme zmínit absolvování noční trasy 50km našimi křtinskými borkyněmi Míšou a Luckou a také běžecký výkon denní trasy 50 kilometrů tandemem Petr a Vašek , kteří tuto trasu zdolali v čase 6h45min. Oceňujeme samozřejmě výkony všech účastníků na všech tratích, které volili podle svých možností a zkušeností.

O víkendu jsme také začali posílat první diplomy a doufám, že se nám podaří vypsat i ty tištěné. Jakmile se budeme blížit ke konci, zveřejníme místo, kde si diplom budete moci vyzvednout. Vzhledem k systému letošní organizace prosíme o shovívavost a pokud někomu diplom nedorazí, nebo ho nenajde mezi těmi tištěnými, pošlete nám zprávu buď na facebook, nebo na mailovou adresu sokolkrtiny@seznam.cz a my vám jej připravíme.

Tým K50