Dnes však už nic nebrání osobním setkáním. To poslední se v Knihovně Karla Dvořáčka uskutečnilo ve středu třetího dubna. Hostem byla semifinalistka soutěže Peče celá země Kristýna Vašíčková z Vyškova.

Sice víme, že tento televizní pořad se těší velkému zájmu, ale účast milovníků nejen sladkého pečení nám vyrazila dech. Lidé obsadili všechny židle, stáli podél stěn sálu a spousta dětí seděla na zemi či na klínech svých rodičů.

ROZHOVOR KRISTÝNY VAŠÍČKOVÉ PRO VYŠKOVSKÝ DENÍK ČTĚTE ZDE.

Kristýna nejen že překonala rekord v počtu návštěvníků, ale pokořila i jejich věkový průměr. Tolik dětí a mladých lidí na odpolední (mimoškolní) akci v knihovně ještě nikdy za dvacet let v této budově nebylo.

Povídání o cestě "do stanu" bylo velmi zajímavé a pro mnohé přítomné možná i inspirativní. Došlo samozřejmě na "veselé příhody z natáčení" i Kristýniny plány do budoucna. Zdá se, že se z "realizátorky veřejných interiérů" stane cukrářka na plný úvazek.

Zdroj: Youtube

Děkujeme za milé povídání i sladké pochutnání a těšíme se zase někdy na viděnou.

Dalšími hosty projektu bude v pátek sedmnáctého května v 16.30 úspěšná dráhová a silniční cyklistka Lada Kozlíková a její trenér i životní partner Břetislav Usnul. Srdečně zveme.