DNES

Předpověď na úterý: Polojasno až oblačno, na západě a severozápadě přeháňky a bouřky, na ostatním území Čech přeháňky a bouřky místy, na Moravě a ve Slezsku ojediněle. Nejnižší teploty 18 až 14 st.C. Nejvyšší teploty 27 až 31 st.C, na severozápadě kolem 25 st., v 1000 m na horách kolem 21 st.C. Mírný jihovýchodní vítr 2 až 6 m/s, v bouřkách přechodně zesílí. UPOZORNĚNÍ: V bouřkách se mohou ojediněle vyskytnout přívalové srážky, kroupy a silný nárazovitý vítr.

STŘEDA:

Předpověď na středu: Polojasno, postupně od západu převážně oblačno s přeháňkami a bouřkami. Nejnižší noční teploty 19 až 15 st., nejvyšší denní teploty 24 až 28 st., na jihovýchodě až 32 st.C. Mírný jižní vítr 2 až 6 m/s se bude měnit na západní a v bouřkách přechodně zesílí. UPOZORNĚNÍ: V bouřkách se ojediněle vyskytnou přívalové srážky, kroupy a silný nárazovitý vítr.

ČTVRTEK:

Předpověď na čtvrtek: Skoro jasno až polojasno, na severovýchodě zpočátku oblačno, místy přeháňky, ojediněle i bouřky. Nejnižší noční teploty 20 až 16 st., na západě Čech kolem 14 st., nejvyšší denní teploty 25 až 29 st.C. Mírný západní až severozápadní vítr 2 až 5 m/s.

POČASÍ NA JIHU MORAVY
Počasí na jihu Moravy v úterý 14. července
Počasí na jihu Moravy v úterý 14. července
POČASÍ V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE
Předpověď počasí na úterý 14. července