Nákupní týden probíhá dvakrát do roka, na jaře a na podzim. Letošní jarní Nákupní týden proběhne od 13. do 19. března 2023. Slevové kupóny budou součástí všech vydání Deníku, časopisů Story, Vlasta, Překvapení, televizních titulů TV star a TV mini. Najdete je také na webu: nakupy.denik.cz.

Deník Nákupní týden | Video: Deník

Jaké slevy na bydlení byste si rozhodně neměli nechat ujít?

Nábytek pro byt, dům či zahradu

Vše, po čem vaše interiéry touží, najdete v Möbelixu. S 19procentní slevou tam pořídíte postele, sedačky, skříně, obývací stěny a mnoho dalšího praktického i designového nábytku. „Přímo v našich prodejnách najdete tematické kóje a ukázkové byty, kde se můžete nechat inspirovat, jak nábytek a vybavení zkombinovat,“ zve k návštěvě obchodních domů Šimon Radil z Möbelixu.

S přicházejícím jarem se budeme z vnitřních prostor pomalu přesouvat i ven a užívat si sluníčka a čerstvého vzduchu. To si žádá kvalitní a pohodlný zahradní nábytek. A právě ten najdete ve Scontu. „Nabízíme různé typy nábytku na balkón, malou terasu i prostornou zahradu s bazénem. Během Nákupního týdne mohou zákazníci na tento sortiment využít slevu 38 procent,“ poukazuje na nabídku obchodních domů marketingová manažerka Sconta Jitka Dihelová.

Stylová domácnost

Potrpíte si na originalitu? Šmrnc domácnosti může dodat trocha retro stylu. Velkou parádu uděláte třeba s keramickými retro vypínači, které známe ze starých domů či bytů našich babiček. Ty seženete pod značkou Kliklap.

„Na trhu nám chyběla domovní elektroinstalace v retro designu za dostupnou cenu. A tak jsme v rodinné firmě v srdci Moravy začali experimentovat s materiály i technologií výroby. A výsledkem jsou produkty, které na první pohled připomínají původní keramické vypínače, a přitom mají vlastnosti, odpovídající současným bezpečnostním a funkčním kritériím,“ říká Michal Rampl, zakladatel firmy.

Vypínače a zásuvky od českých designérů se vyrábějí v České republice a jsou dostupné hned v několika kombinacích a barevných variantách. V e-shopu je budete moct pořídit se slevou 10 procent.

Krásné doplňky pro radost

Útulný domov dělají doplňky. A i ty levné mohou vypadat skvělě. V e-shopu Výprodej povlečení pořídíte za pár korun povlečení, chrániče na matrace, jersey prostěradla, osušky či mikroplyšové deky.

„V našem obchodě najdete například povlečení už za 199 korun. Po dobu akce nabízíme navíc slevu 10 procent,“ upozorňuje na co se zaměřit v internetovém obchodě s adresou vyprodejpovleceni.cz Adéla Lišková ze společnosti Textilomanie, která e-shop provozuje.

Úklid nechte chytrým zařízením

Nejen jarní úklid zvládnete raz dva s šikovnými pomocníky. Robotické vysavače od firmy Karcher to umí vzít pěkně od podlahy. „S modely RCV 3 a RCV 5 budete mít čistší domov bez námahy. Vytřou i vysají za vás, zatímco vy se budete věnovat příjemnějším aktivitám. V mobilní aplikaci jednoduše nastavíte, kam vysavač nesmí, nebo kde má naopak úklidu věnovat více pozornosti,“ představuje novinky Karcher zástupkyně společnosti Linda Matoušová. V rámci akce pořídíte vysavače a další výrobky z řady Home & Garden se slevou 20 procent.

K nablýskané domácnosti pomůže i značka Tescoma, která nově rozšířila svou nabídku zboží o potřeby pro mytí a úklid a také o designové domácí spotřebiče. Při nákupu nezlevněného zboží nad 699 korun můžete využít slevu 20 procent. Ta samozřejmě platí i pro nákup vybavení na vaření, pokud chcete v kuchyni zazářit i vy.