Trenér Vyškovanů Jan Trousil bude mít pro utkání v podstatě stejný tým, který odehrál dva těžké zápasy s druholigovými soupeři Vysočinou Jihlava a Zbrojovkou Brno. „Pravděpodobně ještě přijde jeden hráč z ciziny, ale už teď máme čtrnáct patnáct fotbalistů plus dva gólmany, kteří jsou nachystaní na jaro. Teď chybí jen Tomáš Langer, který má problémy se svalem a vypadl asi na deset dnů. Takže složení záložní řady bude jiné, než v těchto zápasech, protože měl Langer výbornou formu a s ním a s Moučkou jsme do středu pole počítali. Ale fotbal zranění přináší a my se s tím určitě vypořádáme,“ naznačil Trousil sestavu pro poslední přípravu.

MFK Vyškov – FK Nové Sady
Přípravné utkání, sobota 29. února, 15.00 hodin, sportovní areál Za parkem – umělý trávník.

Tým Nových Sadů, tedy relativně slabšího soupeře, tentokrát vyškovský lodivod zařadil až za obvyklou generálku se Zbrojovkou. „Obraz naší hry s Jihlavou i Zbrojovkou už byl solidní. Těžké soupeře na závěr přípravy jsme zvolili záměrně, abychom viděli, jak na tom před mistráky jsme. Ale v obou jsme byli pod nějakým tlakem. Teď chceme, aby nám tam už proběhly i nějaké útočné varianty, aby to nebylo jen oběhání a posunech, aby kluci měli i nějakou volnost a mohli tvořivost,“ dodal Trousil.

Zápas bude mít výkop v 15.00 hodin. Původně se měl hrát na přírodní trávě hlavního stadionu. Protože první mistrovské utkání v Uherském Brodu (příští sobotu ve 14.30) se bude hrát na umělém trávníku, přesunulo se i utkání s Novými Sady na umělku.