Podle serveru k definitivní změně majitele scházejí jen administrativní detaily. Zástupci nového vlastníka už se podílejí na chodu klubu, což potvrzují také dvě nejnovější posily MFK Vyškov. Jedenadvacetiletý levý obránce Aziz Kayondo z Ugandy a o rok starší křídelník Issa Fomba z Mali totiž přicházejí na půlroční hostování z CD Leganés. Vedoucí celek druhé španělské ligy totiž také vlastní firma BCSG. Navíc do Leganés mají vyškovští fotbalisté letět na soustředění.

Společnost Blue Crow Sports Group vlastní rovněž mexický klub Cancún FC a Dubai Elite Falcon FC ve Spojených arabských emirátech. „Vychováváme a rozvíjíme místní talenty a zároveň vytváříme udržitelný zdroj sportovců světové úrovně,“ píše se na webových stránkách firmy.

Ilustrační.
První konfrontaci se slovenskou I. ligou MFK Vyškov zvládl. Porazil Skalicu

Teď expanduje i do České republiky. „Blue Crow Sports Group je perspektivní sportovní organizace založená v roce 2021 skupinou zkušených sportovních manažerů a investorů. BCSG se věnuje revoluci ve světě sportu prostřednictvím strategií založených na datech, nejmodernějších technologií a inovativního rozvoje talentů,“ představuje se firma.