I páté osudí MOL Cupu Vyškovským moc nepřálo. Ani ne co do jména soupeře, ale místa zápasu. I popáté Vyškované pojedou za soupeřem. Pro jejich fandy je to určitě škoda a do Drnovic by jich rozhodně přišlo na Slavii víc, než tomu bude v Praze na Vyškov…

Nicméně majitel klubu není nespokojený. „Jsme hrdí, že jsme ve společnosti osmi nejlepších týmů MOL Cupu. Souboj se Slavií bereme jako výzvu. Myslím si, že pohárový úspěch ukazuje, kam se náš klub posunul. Pevně věříme a přeji si, aby nás přijelo podpořit co nejvíc fanoušků,“ komentoval los Kingsley Pungong. Na Slavii by se mělo hrát 1. března, ale po dohodě klubů se termín může změnit.

Příprava:
AS Trenčín – MFK Vyškov 0:0
Sestava Vyškova: Kinský – Ilko, Kargeoh, Srúbek, Fulnek, Štěpánek, Souzaré, Kanakimana, Krška, Elandi, Bayo. Trenér: Jan Trousil.

Po remíze na hřišti prvoligové Skalice si Vyškov zopakoval plichtu i ve slavnějším Trenčíně. A také po podobném a vyrovnaném průběhu. Šance strhnout vítězství na svoji stranu měly oba týmy.

Další přípravné utkání sehrají svěřenci trenéra Jana Trousila ve Vyškově. V sobotu se od jedenácti hodin utkají na domácím umělém trávníku s účastníkem Moravskoslezské ligy SK Uničov.