Přípravu na nový ročník zahájili Vyškovští tak trochu v tichosti ve středu na hřišti v Bohdalicích. Protože letní přípravné období je velmi krátké a v týmu určitě zase dojde k výrazným hráčským změnám, zdůraznil trenér Jan Kameník, že se budou snažit co nejvíce dělat s míčem a taktické věci.

Los MFK Vyškov
Uveden oficiální termín zápasů II. ligy, přesné termíny a časy výkopů jednotlivých zápasů budou upřesněny později. Vyškov bude svá domácí utkání hrát tradičně v sobotu dopoledne. Jaro začne 1. března 2025.
1. kolo - 20. 7.
Vyškov – Prostějov
2. kolo - 27. 7.
Jihlava – Vyškov
3. kolo - 31. 7.
Vyškov – Vlašim
4. kolo - 3. 8.
B. Ostrava B – Vyškov
5. kolo - 10. 8.
Vyškov – Slavia B
6. kolo - 17. 8.
Opava – Vyškov
7. kolo - 24. 8.
Vyškov – Zbrojovka
8. kolo - 31. 8.
Varnsdorf – Vyškov
9. kolo - 14. 9.
Vyškov – Chrudim
10. kolo - 21. 9.
Sparta B – Vyškov
11. kolo - 28. 9.
Táborsko – Vyškov
12. kolo - 5. 10.
Vyškov – S. Olomouc B
13. kolo - 19. 10.
Líšeň – Vyškov
14. kolo - 26. 10.
Vyškov – Zlín
15. kolo - 2. 11.
V. Žižkov – Vyškov
16. kolo - 9. 11.
Vyškov – Jihlava

„Příprava se odehraje z větší části na hřišti v kombinaci s posilovnou. Cílem bude se co nejrychleji dostat do tempa a pilovat nejen techniku a taktiku, ale také kondici. Máme za sebou první trénink na dobře připraveném hřišti, za což jsme rádi,“ uvedl pro internetové stránky klubu vyškovský lodivod.

Tým čeká řada přípravných utkání. První v sobotu 29. června se Zlínem (10.30 hodin, místo určí soupeř). Následují slovenská MFK Skalica (doma 3. července), Dunajská Streda (venku 6. července) a Považská Bystrica (venku 13. července). Úvodní ligové kolo je na programu o víkendu 20. a 21. července. V rámci podzimní části se odehraje šestnáct kol. Vyškov si dá repete s Jihlavou

Hráčský pohyb zatím více směřuje ven z klubu. Zatím byl ohlášen jen návrat Barnabáše Lacíka z hostování ve Vlašimi. Odešly dlouholeté opory, do Prostějova Lukáš Lahodný, do Zbrojovky Filip Štěpánek a v Líšni bude od podzimu hrát Pavol Ilko. Do italské Spezie by se měl z hostování vrátit lotyšský útočník Raimonds Krollis, brankáři Jan Stejskal a Jiří Borek jsou zpět ve svých mateřských klubech, tedy Slavii Praha a Slovácku. Stejně jako po podzimu mají prvoligové kluby zájem o několik vyškovských zahraničních hráčů. Změny by se měly týkat i realizačního týmu.