Opatrný úvod duelu byl skoupý na brankové příležitosti. Na první vážnější šanci si diváci počkali až do závěru prvního dějství, a hned skončila brankou. Devětadvacetiletý Čavoš se zapsal mezi střelce teprve potřetí v sezoně.

Vyškov si vytvořil dvě největší šance ihned po změně stran, ale Issa Fomba ani Raimonds Krollis hostujícího gólmana Jiřího Ciupu nepřekonali.

Ve zbytku zápasu brzdila hru spousta nepřesností na obou stranách, domácí se tak do závěrečného tlaku ani nedostali a kousali porážku 0:1.

Do barážové odvety, která je na programu v neděli od půl šesté večer v Karviné, tak půjdou Slezané s jednogólovým náskokem.

Fotogalerie: Vyškov - Karviná

MFK Vyškov - MFK Karviná 0:1 (0:1)
Branka: 42. Čavoš.
Rozhodčí: Černý – Paták, Machač.
ŽK: Ražnatovič, Žák (oba Karviná).
Diváci: 2134.
MFK Vyškov: Stejskal – Aberkane (71. Ilko), Štěpánek, Straalman, Kayondo – Svoboda (71. Diallo), Mafwenta (82. Delferriere), Lahodný (88. Ab. Sylla), Fomba – Bayo (82. Mbonu), Krollis. Trenér: Jan Kameník.
MFK Karviná: Ciupa – Moses (80. Žák), Bergqvist, Raspopovič, Fleišman – Čavoš, Svozil – Mikuš (56. Regáli), Budínský, Ražnatovič (69. Memič) – Ezeh (69. Akinyemi). Trenér: Marek Bielan.