„Druhou ligu jsem neznal. Neříkám, že není kvalitní, ale vy to vidíte, zájem o to moc není. Dneska sedíme na chodbě, je to smutné. Mělo by to mít nějakou úroveň, ale o druhou ligu se nejeví zájem. Je to špatně hlavně pro mladé hráče, kteří začínají. Druhá liga ve Vyškově, je tady tisíc lidí a my sedíme na chodbě, to je Uzbekistán," čílil se zkušený stratég, jenž trénoval českou reprezentaci a v nejvyšší domácí soutěži Spartu, Slavii nebo naposledy Jablonec. 

Ve 4. jarním kole prohráli fotbalisté MFK Vyškov (bílé dresy) s Duklou Praha v Drnovicích 0:1.
Fotbalisté Vyškova nezasmečovali. Duklu Praha neporazili ani počtvrté

Na podmínkách v Drnovicích našel pozitiva. „Zaplať Pán Bůh, že tu tiskovka je, protože někde nejsou. Stojíte tam u plotu a někdo se vás na něco ptá. Myslím si, že nějaké orgány by to měly vzít v potaz. Lidi sem chodí, dávají do toho peníze za vstupné a výsledek nula. Bavíme se o tom, jak je všechno krásné, růžové. Ho.no!" pokračoval Rada.

Hřát ho mohla cenná výhra nad druhým týmem tabulky Vyškovem. „Jsem rád, že jsme tady vyhráli, porazil jsem hráče, který hrál ligu (trenéra Vyškova Jana Trousila - pozn.red.), toho si cením. Potkal jsem Pepu Mazuru (bývalého reprezentant a trenéra - pozn.red.), to mě naplňuje," dodal impulzivní trenér.