Ve Vlašimi se školácké chyby, bohužel týkaly, i zkušených hráčů. Možné větší korekce v sestavě ale nejsou moc pravděpodobné. Tým pořád provází velká marodka a složení zřejmě realizační tým uzavře až těsně před utkáním.

II. liga – F:NL
13. kolo:
MFK Vyškov – MFK Chrudim
Sobota 30. října, 10.15 hodin, stadion v Drnovicích.
Tabulka:
12. Vyškov   12 4 2 6 21:19 14
14. Chrudim 12 2 3 7 10:19  9
Poslední zápasy:
Vlašim Vyškov 5:1 (2:1)
Chrudim - Příbram 2:2 (0:2)

„Doufám, že budeme mít větší manévrovací prostor, co se týče hráčů do nominace. Snad se někdo uzdraví a uděláme všechno, aby tři body zůstaly doma na stadionu v Drnovicích,“ konstatoval vyškovský lodivod.

Rovněž Městský fotbalový klub Chrudim do zápasu může jít v lepším rozpoložení. V minulém kole se mu podařilo srovnat dvougólové manko s přece jen lepšící se Příbramí.

„Odskočili na nesestupovou pozici. Tedy blíž k nám a my musíme udělat všechno proto, abychom komfortní postavení potvrdili a přiblížování nepokračovalo. Teď se dostali na dobrou vlnu. Minulý týden otočili na Žižkově z 0:1 na 2:1 a v posledním kole s Příbramí dokázali aspoň srovnat. Určitě nás nečeká nic snadného. Musíme se připravit, abychom doma hráli jako v posledních třech zápasech, a věřím, že prolomíme střelecké trápení z Vlašimi. I kdybychom měli uspět jen 1:0, budeme samozřejmě šťastní se třemi body,“ určil jednoznačný cíl Trousil, který opět spoléhá i na podporu domácího publika.