Na jihu Čech se od úvodu hrál převážně vyrovnaný zápas, ve kterém se oba celky jen ztěžka dostávaly do šancí. Více ze hry v první půli sice měli hosté, většina zajímavých akcí však skončila nepřesným zakončením.

Ve druhé půli se hra přeci jen trochu rozhýbala a byli to domácí, kdo si nakonec vypracoval největší příležitosti. Hned od úvodu druhé pětačtyřicetiminutovky zlobil především táborský Bojan Djordjič, který několikrát nebezpečně zaměstnal vyškovskou obranu.

Největší šanci na skórování diváci viděli až v samém závěru utkání. Střelu domácího Alioune Sylly sice ještě zvládl zneškodnit vyškovský gólman Antonín Kinský, míč však vyrazil přesně na nohu dobíhajícímu Janu Machovi. Mladý záložník však překopl prázdnou bránu a jen podtrhl nedělní střeleckou mizérii obou klubů.

V příštím kole čeká Vyškov jarní domácí premiéra, v sobotu dopoledne svěřenci kouče Jana Trousila přivítají Opavu, která na úvod remizovala s olomouckým béčkem 2:2.

Táborsko - Vyškov 0:0