Bulharský útočník v soutěži dosud naskočil do pěti utkání a v nich dal pět branek, všechny právě jihomoravskému celku. Na podzim totiž dvěma góly řídil na hřišti Vyškova vítězství Sparty B 3:2.

Vyškov se přitom tentokrát dostal ve 33. minutě po brance Jiřího Oulehly do vedení. Jenže po hattricku Minčeva a vyloučení vyškovského Barnabáše Lacíka skolil svěřence kouče Jana Trousila v 81. minutě čtvrtým gólem domácí Dalibor Večerka. MFK tak spadl v tabulce na devátou pozici, rezerva Sparty je dál čtvrtá.

Sparta Praha B - MFK Vyškov 4:1 (0:1)
Branky: 46., 49. a 55. Minčev, 81. Večerka – 33. Oulehla.
Rozhodčí: Raplík – Hurych, Hádek.
ŽK: 68. Lahodný.
ČK: 80. Lacík (oba Vyškov).
Sparta B: Tůma – A. Gabriel, Gelašvili, Večerka, Polidar – Šilhart (38. Pudhorocký), F. Souček (85. Šimáček), Jonáš (71. Okeke), Ryneš – Minčev (85. Dao), Juliš (C) (71. Turyna).
Vyškov: Spurný – Cabadaj (59. Ackroyd), Harušťák, Dan Jambor (71. Kanakimana), Lacík, Lahodný, Matys, Olšanský, Oulehla, M. Sedlák (59. Moučka), O. Vintr (C) (85. Lual).