„Doufám, že se soutěžkonečně dohraje celá. Jako obvykle si ani teď před sezonou žádné velké cíle nedáváme. Doufám, že se budeme pohybovat výš než loni. Chceme se fotbalem bavit, přilákat lidi a když to půjde, nestresovat se kvůli postavení v tabulce,“ s úsměvem a jako obvykle stručně naznačil bohdalické plány hrající trenér Jaroslav Kolečkář.

I. B třída, skupina A – 1. kolo:
Veverská Bítýška – Bohdalice Neděle 8. srpna (17.00), ve Veverské Bítýšce

Ten mužstvo povede v rovnocenné dvojici se Zdeňkem Julínkem. K dispozici budou mít skoro stejný kádr jako loni. Odešel jen stoper Stanislav Píšek, do Šardic, a z Pačlavic přišli Martin Pavlík a Tomáš Sádlík.

Do bojů v I. B třídě jdou tedy připraveni brankáři Pavel Plchut a David Flajzar, do pole Pavel Cingel, Marek Hladký, Andrei Semeniuk, Radovan Jašíček, Jakub Ševčík, Radim Břoušek, Petr Ševčík, Roman Vaculčík, Gevorg Ohanyan, Lukáš Novák, Petr Pacula, Jan Pospíšil, Anton Efimov, Jiří Kopřiva, Tomáš Sádlík, Vladislav Mrázek, Martin Pavlík, Jaroslav Kolečkář a Lukáš Kočajnar. V zápasech v rámci letní přípravě se Bohdalicím výsledkově dařilo. Porazily Drnovice 5:0, Vyškov B 6:2, Vícemilice 5:4 a naposledy Pustiměř 3:2. V tomto utkání skórovali Pavlík, Petr Ševčík a Ohanyan.

„Já bych měl být stále míň a míň hrajícím trenérem. Myslím, že na soutěž jsme připraveni stejně, jako každý rok. Tedy dobře. Ve hře jsou stále věci, které se dají zlepšovat a zapracujeme na tom. Ale myslím, že můžeme být spokojení. Určitě pozitivní je přínos Martina Pavlíka, který v přípravě vstřelil dvanáct gólů,“ zhodnotil letní přípravu Kolečkář.

První utkání sehrají Bohdaličtí v neděli ve Veverské Bítýšce. Trenérům určitě budou chybět zraněný Novák a Kopřiva, který je pracovně v zahraničí.

„O soupeři opravdu nevíme skoro nic. Našel jsem si je na google mapách a na internetu zjistil, že mají novou trávu. (úsměv). Takže i pro tento zápas platí to, co jsem říkal k celé sezoně, budeme poctivě makat a snažit se hrát hezký fotbal,“ dodal hrající kouč.