Krajský pohár JmKFS - předkolo:
Sokol Rudice – FKD 0:1
Poločas: 0:1. Branka: 39. David Kozel. Rozhodčí: Jaroslav Korčák – Tomáš Neuer, David Odehnal.
Sestava FKD: Lukáš Fládr – Martin Šoupal, Jiří Setinský, Jakub Gottvald, Henri Vaněček (60. Michal Polišenský) – David Kozel (70. Filip Suchán), Josef Vondřich, David Gottvald (70. Jozef Weber), Jiří Handl (60. Jan Zbořil) – Tomáš Adler (46. Jakub Horváth), Martin Vaškeba.
Krajský pohár - 1.kolo:
FKD – Boskovice, sobota 6. 8. (17.00), v Drnovicích.
I. B třída - 1. kolo:
Bohdalice – FKD, sobota 13.8. (17.00).

První část zápasu se hrálo nahoru dolů. Drnovice si vypracovaly několik gólových příležitostí, ale prosadil se jen David Kozel po přihrávce Martina Šoupala. Domácí v závěru poločasu neproměnili pokutový kop. Ve druhé půli obě mužstva slevila ze svých výkonů, přesto oba brankaři museli několikrát svoje mužstva podržet.

Vítězství pro Drnovice znamená účast v prvním kole, v němž doma přivítají třetí tým minulého ročníku krajského přebor FC Boskovice. Hrát se bude v sobotu od 17.00 hodin.