Právě z Brna si Rousínovští přivezli první podzimní bod za remízu 1:1 na hřišti Moravské Slavie. Ve vyrovnaném utkání ve druhém poločase Ladislavem Zápotočným dotahovali ztrátu po gólu Arutjuna Ovsepjana z první části.

Ve druhých pětačtyřiceti minutách měli hosté herní převahu a několik příležitostí výsledek dokonce otočit. „Proto se mně remíza hodnotí trochu rozpačitě. Ale z celkového pohledu je asi spravedlivá a bod je pro nás dobrý. Ze sestavy nám vypadli další stabilní hráči, nastoupili náhradníci, ale tentokrát jsem byl s výkonem spokojený. Byl to diametrální rozdíl od minulého zápasu doma s Boskovicemi,“ zdůraznil trenér Tatranu Tomáš Kovanda.

Hraboš. Ilustrační foto.
Viník nehody? Cyklistce vběhl do cesty hraboš. Vyhnula se mu jen za cenu zranění

Ve třetím kole nastoupí Rousínov podruhé doma. V sobotu od 17.00 hodin přivítá nováčka s druholigovou historií FK Baník Ratíškovice.

FC Moravská Slavia Brno – TJ Tatran Rousínov 1:1

Poločas: 1:0. Branky: 21. Ovsepjan – 61. Zápotočný. Rozhodčí: Novák – Urbánek, Pecher. ŽK: Vala – Žoček. Diváků: 81.

Mor. Slavia: Velan – P. Křap, Dufek (78. Nony), Kubík, Lízal, Ovsepjan, V. Cupák, Aldin (74. L. Křap), Zatloukal, Vala, Svoboda. Trenér: Radovan Mlaskač.

Rousínov: Řepka - Janáček (83. Kostelka), Lička, Zápotočný (88. Kostelka), Líznar - Horváth, Žoček, Táborský, Novotný, Davitashvili (62. Bošek) – Legner. Trenér: Tomáš Kovanda.

Ve třetím kole Moravskoslezské ligy fotbalisté MFK Vyškov (bílé dresy) remizovali  na domácím trávníku s Baníkem Ostrava B 1:1.
Fotbalisté Vyškova doma remizovali s rezervou Baníku. U všeho byl Hanuš

Středeční program 14. kola: Bystrc – Bohunice, Líšeň B - Moravský Krumlov, Moravská Slavia - Svratka Brno, Ratíškovice – Kuřim, Krumvíř – Ivančice, Boskovice – Mutěnice, Sparta Brno – Ráječko. Vše v 17.00 hodin.