Zápas sice dobře rozehráli, když se už v jedenácté minutě prosadil Miroslav Divácký. Ale po čtvrthodince ve druhé půli se hlavnímu arbitru už podruhé nelíbil zákrok Tomáše Floiana v souboji o míč a domácí hráč musel po dvou žlutých kartách a tedy červené opustit hřiště. Přesilovku zkušení hosté využili hned po třech minutách, když skóroval Robert Klepáček.

Krajský přebor
TJ Tatran Rousínov
– FC Boskovice 2:1
Poločas: 1:0. Branky: 12. Divácký, 69. Rozehnal – 64. Klepáček. Rozhodčí: Půček – Bodeček, Špaček. ŽK: Florian, Obruča, Rozehnal – Pokorný, Fadrný. ČK: 61. Florian. Diváků: 100.
Tatran: Kopřiva – Imramovský, Kříž, Rozehnal, Líznar – Divácký (19. Zbořil), Kubáč, Lízal, Florián – Handlíř (83. Jašek), Obruča (88. Novotný). Trenér: Milan Boušek.

Naštěstí i reakce Tatranu byla rychlá a účinná, po dalších pěti minutách se hlavičkou trefil Matěj Rozehnal. Rousínovští si tak zahrají semifinále krajského poháru. Naopak stínem utkání je zranění autora první branky Diváckého, který musel hned ve 20. minutě vynuceně střídat.

„Především jsme chtěli odčinit naše minulé dva výkony, rozhodně zlepšit koncovku a být zodpovědní na naší polovině. Utkání se mně hodnotí velmi dobře, opět jsme si dokázali, že poctivým výkonem dokážeme konkurovat každému v soutěži. Samozřejmě při nás stálo i trochu toho štěstíčka, když jsme přežili infarktové situace, kdy Boskovice šly dvakrát samy na bránu. Za mě rozhodlo nasazení, týmový výkon a jak jsem zmiňoval, trocha štěstíčka,“ zhodnotil utkání střelec vítězné branky Matěj Rozehnal.