Prvních pětačtyřicet minut odehráli hosté v útlumu. Domácí byli jasně lepší. Poločasová „bouřka“ v kabině Tatranu sice zabrala, ale když po pěti minutách dal Robert Klepáček třetí gól, zdálo se být rozhodnuto. Jenže i Rousínov se chce v tabulce pohybovat hodně vysoko a výkon od 50. minuty potvrdil, že na to myslí právem. Třemi góly vyrovnal a dokonce mohl i zvítězit. Šance na to měl. Objektivně řečeno, mohli pro sebe rozhodnout i domácí, takže remíza je asi spravedlivá.

Krajský přebor
3. kolo:
FC Boskovice
– TJ Tatran Rousínov 3:3
Poločas: 2:0. Branky: 2. Závodný, 26. Pokorný, 50. Klepáček – 55. a 60. Svoboda, 82. Kříž. Rozhodčí: Šenkýř – Šidlo, Daniel. ŽK: Živný – Rozehnal, Kříž. Diváků: 120.
Tatran: Řepka – Imramovský, Kříž, Rozehnal, Líznar – Florián (78. Pohanka), Novotný (72. Suchý), Mikeš, Guttler, Zbořil – Svoboda (74. Chlup). Trenér: Milan Boušek.

„Byl to klasický zápas dvou rozdílných poločasů. Ten první nám zase utekl hned od začátku a jen pár momenty jsme se vyrovnali soupeři. I tak jsme ale měli šance na gól. Druhý poločas to potřebovalo změnu a jsem rád, že přišla v našich hlavách a v přístupu. Zaslouženě jsme vyrovnali a vezeme alespoň bod,“ komentoval výsledek stoper Tatranu Martin Kříž.

V sobotu Rousínovští přivítají na domácím trávníku další tým z čela tabulky FC Kuřim, který zatím vyhrál všechna tři utkání. Zápas bude mít výkop v 16.30 hodin. Bude to prestižní souboj. Kuřimské Tatran na jaře porazil po penaltovém rozstřelu v parádním finále krajského poháru v Drnovicích.