OKRESNÍ PŘEBOR

2. kolo - neděle 16. 8. / 17.00

Křižanovice – Němčany (so 16.00)

Slavkov u Brna – Letonice (so 16.30)

Velešovice - Pustiměř (so 16.30)

Švábenice - Otnice (so 17.00)

Rousínov B - FKD (10.15)

Brankovice - Dražovice (14.00)

Komořany - Křenovice

3. kolo - neděle 23. 8. / 17.00

Slavkov u Brna – Velešovice (so)

FKD - Letonice (10.30)

Dražovice - Komořany (15.00)

Otnice - Rousínov B (16.30)

Němčany - Švábenice (16.30)

Křenovice - Křižanovice

Pustiměř - Brankovice (17.30)

4. kolo – neděle 30. 8. / 16.30

Švábenice - Křenovice (so)

Brankovice - Slavkov u Brna (10.00)

Rousínov B - Němčany (10.15)

FKD - Otnice (10.30)

Komořany - Pustiměř

Křižanovice - Dražovice

Letonice - Velešovice

5. kolo – neděle 6. 9. /16.30

Otnice - Letonice (pá 18.00)

Slavkov u Brna - Komořany (so 16.00)

Dražovice – Švábenice (15.00)

Němčany - FKD (16.00)

Pustiměř - Křižanovice

Velešovice - Brankovice

Křenovice - Rousínov B (17.00)

6. kolo – neděle 13. 9. / 16.00

Švábenice - Pustiměř (so)

Rousínov B - Dražovice (10.15)

FKD - Křenovice (10.30)

Komořany - Velešovice (13.45)

Křižanovice - Slavkov u Brna

Otnice - Němčany

Letonice - Brankovice

7. kolo – neděle 20. 9. / 15.30

Němčany – Letonice (so)

Slavkov u Brna - Švábenice (10.00)

Brankovice - Komořany (10.00)

Dražovice - FKD (15.00)

Pustiměř - Rousínov B

Velešovice - Křižanovice

Křenovice - Otnice

8. kolo – neděle 27. 9. / 15.30

Švábenice - Velešovice (so)

Rousínov B - Slavkov u Brna (10.15)

FKD - Pustiměř (10.30)

Otnice - Dražovice

Němčany - Křenovice

Letonice - Komořany0

Křižanovice - Brankovice

9. kolo – neděle 4. 10. / 15.00

Slavkov u Brna – FKD (so)

Brankovice - Švábenice (10.00)

Komořany – Křižanovice (12.45)

Velešovice - Rousínov B

Křenovice - Letonice

Dražovice - Němčany

Pustiměř - Otnice

10. kolo – neděle 11. 10. / 15.00

Švábenice – Komořany (so)

Rousínov B - Brankovice (10.15)

FKD - Velešovice (10.30)

Otnice - Slavkov u Brna

Němčany - Pustiměř

Křenovice - Dražovice

Letonice - Křižanovice

11. kolo – neděle – 18. 10. / 14.30

Brankovice - FKD (10.00)

Slavkov u Brna - Němčany (13.00)

Velešovice - Otnice

Komořany - Rousínov B

Křižanovice - Švábenice

Dražovice - Letonice

Pustiměř - Křenovice

12. kolo - neděle 25. 10. / 14.30

Rousínov B - Křižanovice (10.15)

FKD - Komořany (10.30)

Otnice - Brankovice

Němčany - Velešovice

Křenovice - Slavkov u Brna

Dražovice - Pustiměř

Letonice - Švábenice

13. kolo – neděle 1. 11. / 14.00

Komořany - Otnice (so 12.00)

Křižanovice – FKD (so)

Švábenice - Rousínov B (so)

Slavkov u Brna – Dražovice (so)

Brankovice - Němčany (10.00)

Velešovice - Křenovice

Pustiměř - Letonice

1. kolo – neděle 8. 11. / 14.00

Němčany - Komořany (so)

Křenovice - Brankovice (so)

Dražovice – Velešovice (so)

Rousínov B - Letonice (10.15)

FKD – Švábenice (10.30)

Otnice – Křižanovice

Pustiměř - Slavkov u Brna

III. TŘÍDA – skupina A

2. kolo – neděle 16. 8. / 17.00

Ivanovice n. H. - Račice (so 16.30)

Lysovice - Moravské Málkovice (so)

Pačlavice-Dětkovice B - Hoštice-Heroltice (16.00)

Kučerov – Opatovice (16.30)

Radslavice - Dědice

Bohdalice B - FKD B

Chvalkovice n. H. - Nesovice

3. kolo – neděle 23. 8. / 17.00

FKD B - Chvalkovice n. H. (so 14.00)

Dědice - Bohdalice B (so)

Hoštice-Heroltice - Kučerov (so)

Račice - Pačlavice-Dětkovice B (so)

Moravské Málkovice - Radslavice (15.30)

Opatovice – Lysovice (16.30)

Nesovice - Ivanovice n. H. (16.30)5

4. kolo – neděle 30. 8. / 16.30

Ivanovice n. H. - FKD B (so)

Moravské Málkovice – Opatovice (15.30)

Pačlavice-Dětkovice B - Nesovice

Kučerov - Račice

Lysovice - Hoštice-Heroltice

Radslavice - Bohdalice B

Chvalkovice n. H. - Dědice

5. kolo – neděle 6. 9. / 16.00

Opatovice - Radslavice (so 14.00)

Račice – Lysovice (so)

Dědice - Ivanovice n. H. (so)

FKD B - Pačlavice-Dětkovice B (10.30)

Hoštice-Heroltice - Moravské Málkovice (13.30)

Nesovice - Kučerov (5.30)

Bohdalice B - Chvalkovice n. H.

6. kolo – neděle 13. 9. / 16.00

Sobota 12. 9. 2020 16:00

Ivanovice n. H. - Bohdalice B (so)

Moravské Málkovice - Račice (15.30)

Opatovice - Hoštice-Heroltice

Radslavice - Chvalkovice n. H.

Pačlavice-Dětkovice B - Dědice

Lysovice - Nesovice

Kučerov - FKD B (16.30)

7. kolo – neděle 20. 9. / 15.30

Chvalkovice n. H. - Ivanovice n. H. (so)

Hoštice-Heroltice - Radslavice (so)

Račice - Opatovice (so)

Dědice – Kučerov (so)

FKD B - Lysovice (10.30)

Nesovice - Moravské Málkovice (15.00)

Bohdalice B - Pačlavice-Dětkovice B

8. kolo – neděle 27. 9. / 15.30

Lysovice - Dědice (so)

Moravské Málkovice - FKD B (so)

Hoštice-Heroltice - Račice (so)

Hoštice 2020626A2A0807

Neděle 27. 9. 2020 10:30

Pačlavice-Dětkovice B - Chvalkovice n. H. (10.30)

Kučerov - Bohdalice B

Opatovice - Nesovice

Radslavice - Ivanovice n. H.

9. kolo – neděle 4. 10. / 15.00

Račice – Radslavice (so)

Dědice - Moravské Málkovice (so)

Chvalkovice n. H. - Kučerov (so)

Ivanovice n. H. - Pačlavice-Dětkovice B (so)

FKD B – Opatovice (10.30)

Nesovice – Hoštice-Heroltice (14.30)

Bohdalice B - Lysovice

10. kolo – neděle 11. 10. / 15.00

Lysovice - Chvalkovice n. H. (so)

Hoštice-Heroltice - FKD B (so)

Račice - Nesovice (so)

Moravské Málkovice - Bohdalice B

Opatovice - Dědice

Radslavice - Pačlavice-Dětkovice B

Kučerov - Ivanovice n. H.

11. kolo – neděle 18. 10. / 14.30

Dědice - Hoštice-Heroltice (so)

Chvalkovice n. H. - Moravské Málkovice (so)

Ivanovice n. H. - Lysovice (so)

FKD B – Račice (10.30)

Nesovice – Radslavice (14.00)

Bohdalice B - Opatovice

Pačlavice-Dětkovice B - Kučerov

12. kolo – neděle 25. 10. / 14.30

Lysovice - Pačlavice-Dětkovice B (so)

Račice - Dědice (so)

Nesovice - FKD B (14.00)

Moravské Málkovice – Ivanovice n. H.

Opatovice - Chvalkovice n. H.

Hoštice-Heroltice - Bohdalice B

Radslavice - Kučerov

13. kolo – neděle 1. 11. / 14.00

Dědice - Nesovice (so)

Chvalkovice n. H. - Hoštice-Heroltice (so)

Ivanovice n. H. - Opatovice (so)

FKD B – Radslavice (10.30)

Bohdalice B - Račice

Pačlavice-Dětkovice B - Moravské Málkovice

Kučerov - Lysovice

1. kolo – neděle 8. 11. /14.00

FKD B - Dědice (so)

Lysovice - Radslavice (so)

Moravské Málkovice - Kučerov (so)

Opatovice - Pačlavice-Dětkovice B (so)

Hoštice-Heroltice - Ivanovice n. H. (so)

Račice - Chvalkovice n. H. (so)

Nesovice - Bohdalice B (13.30)

III. TŘÍDA – skupina B

2. kolo – neděle 16. 8. / 17.00

Hodějice – Heršpice (so 16.00)

Bošovice - Vážany n. L. (so)

Vícemilice - Kobeřice B (10.00)

Slavíkovice – Lovčičky (15.00)

Nížkovice - Křenovice B (16.30)

Neděle 16. 8. 2020 17:00

Habrovany - Kroužek

Rašovice - Zbýšov

3. kolo – neděle 23. 8. / 17.00

Křenovice B - Slavíkovice (so 10.00)

Kobeřice B - Nížkovice (so 14.00)

Vážany n. L. - Habrovany (so 16.00)

Heršpice - Bošovice (so)

Lovčičky – Hodějice (15.30)

Zbýšov - Vícemilice

Kroužek - Rašovice

4. kolo – neděle 30. 8. / 16.30

Hodějice - Křenovice B (so 16.00)

Bošovice - Lovčičky (so)

Habrovany - Rašovice (so)

Vícemilice - Kroužek (10.00)

Slavíkovice - Kobeřice B (15.00)

Vážany n. L. - Heršpice

Nížkovice - Zbýšov

5. kolo – neděle 6. 10. / 16.30

Heršpice - Habrovany (so 17.00)

Kobeřice B – Hodějice (10.30)

Křenovice B – Bošovice (13.30)

Lovčičky - Vážany n. L. (15.30)

Kroužek – Nížkovice (16.00)

Rašovice – Vícemilice (16.00)

Zbýšov - Slavíkovice

6. kolo – neděle 13. 9. / 16.00

Nížkovice - Rašovice (so 15.30)

Habrovany - Vícemilice (so 16.00)

Bošovice - Kobeřice B (so 16.00)

Heršpice - Lovčičky (so)

Hodějice – Zbýšov (13.45)

Slavíkovice – Kroužek (15.00)

Vážany n. L. - Křenovice B

7. kolo - neděle 20. 9. / 15.30

Vícemilice – Nížkovice (10.00)

Kobeřice B - Vážany n. L. (10.30)

Kroužek - Hodějice

Rašovice - Slavíkovice

Lovčičky - Habrovany

Heršpice – Křenovice B

Zbýšov – Bošovice (16.00)

Zbýšov 2020626A2B0704

8. kolo – neděle 27. 9. / 15.30

Lovčičky - Křenovice B (so 14.00)

Bošovice - Kroužek (so)

Heršpice - Kobeřice B (so 16.00)

Hodějice – Rašovice (13.15)

Slavíkovice – Vícemilice (15.00)

Habrovany - Nížkovice

Vážany n. L. - Zbýšov

9. kolo – neděle 4. 10. / 15.00

Křenovice B - Habrovany (so)

Vícemilice – Hodějice (10.00)

Kobeřice B – Lovčičky (10.30)

Nížkovice - Slavíkovice

Kroužek - Vážany n. L.

Rašovice - Bošovice

Zbýšov - Heršpice

10. kolo – neděle 11. 10. / 15.00

Bošovice – Vícemilice (so)

Křenovice B - Kobeřice B (so)

Heršpice – Kroužek (so 16.00)

Hodějice – Nížkovice (12.45)

Habrovany - Slavíkovice

Lovčičky - Zbýšov

Vážany n. L. - Rašovice

11. kolo – neděle 18. 10. / 14.30

Rašovice - Heršpice (so)

Vícemilice - Vážany n. L. (10.00)

Kobeřice B – Habrovany (10.30)

Zbýšov - Křenovice B

Kroužek - Lovčičky

Nížkovice - Bošovice

Slavíkovice - Hodějice

12. kolo – neděle 25. 10. / 14.30

Bošovice - Slavíkovice (so)

Vážany n. L. - Nížkovice (so)

Křenovice B - Kroužek (so)

Heršpice - Vícemilice (so)

Kobeřice B – Zbýšov (10.30)

Lovčičky - Rašovice

Habrovany - Hodějice

13. kolo – neděle 1. 11. / 14.00

Nížkovice - Heršpice (so)

Vícemilice – Lovčičky (10.00)

Slavíkovice - Vážany n. L.

Hodějice - Bošovice

Zbýšov - Habrovany

Kroužek - Kobeřice B

Rašovice - Křenovice B

1. kolo – neděle 8. 11. / 14.00

Křenovice B - Vícemilice (so 10.00)

Bošovice - Habrovany (so)

Vážany n. L. - Hodějice (so)

Heršpice - Slavíkovice (so)

Kobeřice B – Rašovice (10.30)

Zbýšov - Kroužek

Lovčičky - Nížkovice