Nicméně podle probíhajícího předprodeje vstupenek to určitě bude rekord tohoto ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a rýsuje se útok na rekordní návštěvu zápasů Vyškova ve II. lize v Drnovicích. Klub od této sezony používá pro předprodej internetu, takže má aktuální přehled o počtu prodaných vstupenek.

I. liga - baráž o postup
MFK Vyškov – FC Trinity Zlín
Neděle 4. června, 17.00 hodin, stadion v Drnovicích.
První zápas: Zlín – Vyškov 1:0.

„K sobotnímu poledni bylo přes internet prodáno zhruba 1 500 lístků. Před utkáním budou samozřejmě i dispozici pokladny na stadionu, ale doporučuji zajistit si vstupenku v předprodeji, protože tak mají diváci stoprocentní jistotu, že ji získají a že se na zápas dostanou. Minimálně se vyhnou možným frontám u pokladem na stadionu. Dosavadní rekord na naše druholigové zápasy je 3188 diváků, kteří v loňské sezoně přišli na Zbrojovku. Se Zlínem to teď určitě bude opět na hranici tohoto rekordu a osobně jsem přesvědčený, že nový rekord padne,“ sdělil manager komunikace a PR MFK Vyškov Kryštof Severa.

Podle informací sekretáře klubu Martina Neubauera dal MFK po prodeje 4000 vstupenek, pro Zlín rezervoval 450 lístků do sektoru hostů a stovku pro kabinu.

„Sektor hostů bude tradičně na béčku naproti hlavní tribuny. Pro naše fanoušky bude opět k dispozici klubový autobus zdarma. Odjede od zastávky u bývalé zdravotní školy v Dědicích ve čtvrt na pět a další zastávky jsou Dukla, Tyršova, Palánek, podchod u kostela, vlakové nádraží a u nemocnice. Pokladny na stadionu budou samozřejmě otevřeny s dostatečným předstihem, ale já také doporučuji zajistit si vstup v předprodeji na internetu,“ podpořil předprodej i klubový sekretář.

Už před zápasem ve Zlíně klub potvrdil, že majitelé permanentních vstupenek mají vstup na utkání zdarma v rámci permanentní vstupenky.

Technické podmínky baráže musí mít prvoligové parametry. V souvislosti s tím, ale i s očekávanou vyšší návštěvou a účastí televizní kamer pro přímý přenos bude MFK posilovat pořadatelskou službu.

„Navíc přibyl i úkol zajistit místo a bezpečnost štábu pro VAR, tedy video rozhodčí. VAR bude mít v Drnovicích premiéru,“ přidal perličku Severa.