Bučovice se ale ukázali jako velmi zdatný soupeř. Vytvořili si dvě dobré šance, které ale zlikvidoval brankář Břeclavi Lukáš Maňák, který nahradil obvyklou jedničku béčka MSK Martina Kreizla. Poprvé se skóre vyrovnaného zápasu měnilo v 15. minutě, kdy bučovického brankáře po centru překonal hlavičkou Levčík. Po necelé půlhodině hry už to bylo 2:0 poté, co po pravé straně unikl Tomáš Pospiš, udělal brankáři blafák a z téměř nulového úhlu dostal balon do branky.

Bučovice se dočkali čestného úspěchu ve 48. minutě. Od brankové čáry se Drábkovi povedlo propasírovat míč Maňákovi mezi nohama do branky. Domácí však našli tu nejlepší odpověď. Pospiš se tentokrát dostal do šestnáctky z levé strany a našel ve vápně volného Josefa Nešpora.

Ani za stavu 1:3 to ale Bučovice nezabalily a nadále se sympaticky snažili zdramatizovat utkání. Několikrát domácí zachránil Maňák a jedno mu dokonce pomohla tyč. Definitivně se rozhodlo v 70. minutě, kdy hosté v šestnáctce podrazili unikajícího domácího útočníka a kopala se penalta. Tu proměnil kapitán Břeclavi Jiří Paulík.

Libor Snopek (trenér MSK „B"): „Musím uznat, že soupeř to byl velmi kvalitní. Místy nás dostával pod tlak a vytvářel si dobré gólové šance. Porážka 1:4 je pro něj možná dost krutá, ale odráží dění na trávníku. Už v prvním poločase, který byl mnohem lepší, než ten druhý, jsme se dostali zaslouženě do uklidňujícího vedení. Ve druhé půli nám soupeř zatápěl a zaslouženě snížil. Přesto jsme tentokrát šli tvrdě za výhrou, přestože jsme měli v sestavě tři dorostence. I oni byli platní a ukázali, že v nich něco je."

MSK Břeclav „B" –Bučovice 4:1 (2:0)

Branky: 15. Levčík, 29. Pospiš, 55. Nešpor, 76. Paulík (pen.) – 48. Handlíř

ŽK: 0–2

Diváků: 120

MSK Břeclav „B": Maňák – Kuriál (66. Ciprys), Polášek (71. Herman), Nešpor, Chromeček – Pospiš, Paulík (K), Dolíhal, Levčík – Janulík, Matůškovič (55. Vejvančický)

Bučovice: Hanák (K) – Kachlík M., Handlíř, Vágner (72. Chadima), Kachlík T., Damborský, Tichý, Bíl (29. Koudelka), Hejný (81. Nový), Brožina, Kubík