Domácí téměř po celý zápas diktovali tempo, většinou ovládali střed hřiště, dobře kombinovali. Bučovičtí pozorně bránili a snažili se o rychlé protiútoky. V několika případech se jim skutečně otevřenou domácí obranu podařilo vystrašit. „Když jsme v padesáté deváté minutě srovnali na 1:1, domácí na chvíli vypadli z role, ale v závěrečných patnácti minutách vyvinuli obrovský tlak. Nám docházely fyzické síly, a také jsme začali hrát více ustrašeně, odkopávat míče ve snaze neudělat fatální chybu. Závěr zápasu se blížil a my jsme stále drželi velice slušný nerozhodný stav. Bylo však jasné, že takový tlak se dá těžko ustát, pokud nebudete mít sportovní štěstí, nebo domácí kopec smůly.Výsledek zápasu je vzhledem k průběhu asi spravedlivý. Určitě jsme přispěli k zajímavému dění. Naši hráči za předvedený výkon zaslouží pochvalu, ale je třeba takové nasazení, elán, chuť do hry, disciplinu přenést do dalších zápasů,“ popsal průběh utkání trenér Bučovic Alois Špičák.