Spolu s Miroslavem Titzem z konkurenčního bučovického týmu Žaba získala šestnáct bodů, ale tipem 40 gólů se více přiblížila skutečné supertrefě 43 branek. Miroslav Titze odhadoval možnosti střelců na 39 úspěšných zásahů.

Čelo celkového pořadí se nezměnilo, o vedení se dělí Miroslav Píše a Ivo Hložek. Nesovice v soutěži družstev sesadily čela týmy Bolzano+ a Macini.

Každý týden se hraje o šest piv značky Gambrinus. Okresní vítěz podzimní části získá sud piva značky Gambrinus a dres české fotbalové reprezentace. Sud piva získá také vítěz týmové soutěže. Nejlepší tipér v kraji pak obdrží sázenku Fortuny za pět tisíc korun, a také poukaz na vysílání internetové televize Lepší.TV v hodnotě dva a půl tisíce korun. Vítěz kola si dohodě (t. č.: 517 324 040) vyzvedává cenu ve vyškovské redakci na adrese: Jana Šoupala 1, Vyškov. Podzimní cyklus bude mít 13 kol.

Tip liga je stále otevřená. Vstoupit do Tip ligy je možné jen prostřednictvím kuponu vystřiženého z Vyškovského deníku Rovnost. Ty v novinách vycházejí vždy od pondělí do středy. Od svého druhého kola může tipující využít internetu na adrese: www.vyskovsky.denik.cz a dále SPORT – TIP LIGA. Tam jsou také pravidla a podmínky účasti v soutěži.

Kompletní výsledky 4. kola najdete ve středečním tištěném Vyškovském deníku Rovnost.