Ke hře stačí jediné, vyplnit níže uvedený originální kupon a odevzdat jej na sběrném místě či na adrese redakce. Takhle musí tipovat každý hráč, který se do soutěže rozhodl zapojit poprvé. Od svého druhého pokusu má další možnost tipovat na www.denik.cz vždy do pátku do 16.00 hodin. Lze tipovat i prostřednictvím textových zpráv z mobilního telefonu.

Tipující u každého z utkání napíše 0, 1 nebo 2 podle toho, jak odhaduje výsledek utkání (vítězství domácích – 1, vítězství hostí – 2, remíza – 0). Dvojtipy či trojtipy jsou zcela nepřípustné! Za každý správný tip získá dva body, za každý špatný se jeden bod odečítá.

Hráč doplní své jméno, adresu, telefon, popřípadě email, identifikační číslo a heslo. Heslo si hráč určí sám při jako libovolnou kombinaci čtyř číslic, například 0135. Identifikační číslo (není možné uvést písmena!) pak přiděluje soutěžícímu při jeho vstupu do soutěže redakce a hráč ho pak následně již sám vpisuje do tiketu, SMS či při tipování na internetových stránkách.

Pokud soutěžící tipuje poprvé, napíše do kolonky identifikační číslo písmeno N.

Uzávěrka pro tipování formou odevzdání tiketu do sběrné schránky je každý pátek do 16.00 hodin. Schránku najdete v kanceláři řádkové inzerce Vyškovského Deníku. V případě poštovní zásilky je rozhodující nejpozději páteční razítko a kvůli zpracování a vyhodnocení i to, že lístek musí být do redakce Vyškovského Deníku doručen do úterý následujícího týdne.

Redaktoři Vyškovského Deníku