Hra plná akcí a zákroků gradovala od samého začátku. Na Dražovicích šlo vidět, že chtějí skutečně vyhrát, jak dopředu avizoval trenér František Jakeš. První půle se také odehrávala převážně před bohdalickou brankou. Domácí byli hodně aktivní, ale jako první skórovali hosté. V pětadvacáté minutě se po rychlé rozehrávce Bohdalických dostal k míči Usnul a střelou k levé tyči zlomil bezgólový stav. Další gól následoval hned po dvou minutách. Druhý pokus ohrozit branku a druhý gól, taková byla počáteční produktivita hostů. Autorem se stal Kolečkář.

To popíchlo domácí a branky začaly padat ve velmi krátkých minutových intervalech i do druhé sítě. V jedenatřicáté minutě po centru z pravé strany zaznamenal Jakeš hlavičkou snižující gól. Ale to nebylo ze strany domácích vše. Velmi zdařilou kombinaci úspěšně zakončil dražovický kapitán Pelc a srovnal. Minutu před koncem prvního poločasu ještě zahrozil Karger, ale hvizd hlavního rozhodčího prozatím utnul všechny další akce.

Po prvním poločase tak hráči odcházeli do šaten za vyrovnaného stavu a dávali tušit, že druhá půle bude velmi napínavá, což se záhy potvrdilo. Bohdalický střelec jejich druhé branky se znovu blýskl a v pořadí třetí míč hostů umístil za Řepkova záda. Tím však Kolečkář ještě neskončil. V devětapadesáté minutě po Usnulově nahrávce korunoval svůj výkon hattrickem a zvýšil na rozdíl dvou branek. „Dokázali jsme před přestávkou srovnat, ale rychlé branky v druhé půli nás dorazily,“ zdůvodnil trenér domácích František Jakeš.

Domácí navíc po velké snaze nedokázali proměnit hned řadu šancí, což se rozhodně nedá říct o soupeřích. Bohdalice pátý a šestý gól nasázely do domácí svatyně během tří minut. Dražovickým se nakonec podařilo už jen snížit. Divácky atraktivní podívanou předvedl Pelc, když po pasu z levé strany vykouzlil branku nůžkami a dal třetí, závěrečný úspěch domácích.

Devítigólový zápas tak přinesl tři body hostům a ti neskrývali nadšení. „Samozřejmě jsem spokojený, že jsme vyhráli. Výsledek tomu neodpovídá, ale byl to velmi vyrovnaný zápas. Nám se dařilo lépe proměňovat šance a to byl základ naší výhry,“ zhodnotil utkání trenér Bohdalic Vítězslav Zbořil. Naopak domácí klub měl ponuré myšlenky. „Nevím, co bych k tomu dodal. Zápas to byl dobrý, bojovný, ale dělali jsme hrozně hrubé chyby. Navíc náš gólman dneska neměl den. V tom vidím hlavní důvody prohry,“ okomentoval výkon domácích kouč Jakeš.