V zápase ve Velkém Meziříčí chtěli Vyškovští potvrdit zvyšující se formu, a také herní pohodu po posledních vcelku dobrých výsledcích. Bohužel přidalo se i trápení s koncovkou. V úvodních deseti minutách se hosté prakticky nedostali na půlku. Po slabším rozjezdu se ale postupně rozehráli a v průběhu zápasu si vypracovali více lepších brankových šancí. A protože přesní nebyli ani domácí, dohrával se zápas mezi šestnáctkami na zdánlivé spokojenosti obou družstev.

„Máme sice bod z venku, ale myslím si, a je to i názor domácího trenéra, pokud nešlo jen o zdvořilostní klišé, že jsme byli lepším týmem. Opět jsme doplatili na horší zakončení. Pokud se týká kvantity i kvality, měřeno stupněm nebezpečí, měli jsme určitě více šancí ke vstřelení branky. Hráči zaslouží pochvalu za předvedenou hru, zejména v druhém poločase, kdy bylo naše držení míče dlouhodobé. Domácí si s naší kombinační hrou na jeden dva doteky po zemi nevěděli rady. Při těžkých situacích v první půli nás podržel gólman Holásek,“ hodnotil vystoupení vedoucí družstva Petr Uhlíř.

Divize dorostu
FC Velké Meziříčí – SK Rostex Vyškov 0:0
Vyškov: Holásek – Pazdera (75. Matoušek), Král, Josef Lička, Novotný – Grepl, Galia, Bačovský, Orbán – Poprik, Novotný (87. Müller).