Kouč Matula pro utkání přivítal zpět po školní akci Matouška a Bačovského, naopak na delší dobu bude mimo hru Jakub Galia. V 55. minutě mohl otevřít gólový účet hostující útočník Kratochvíl, ale nastřelil pouze gólmana Holáska. Mladíci z Vyškova se na gól opět dost natrápili, proměnili snad až osmou šanci. V 61. minutě vrátil Filip Novotný hlavou zpět na Martina Grepla a jeho čistý nárt našel pro míč tu správnou cestu do sítě.

„V soutěži jsme dostali nejméně gólů, jen dvacet čtyři. Za námi je v tomto ukazateli druhá Třebíč, která s inkasovanými třiceti góly postupuje do moravskoslezské ligy. Je tedy jasné, že hlavně zásluhou lepšího útoku. Skončili jsme pátí. Po totálně zpackaném úvodu soutěže je to dobré umístění. Někteří hráči z věkových důvodů z tohoto družstva odejdou, ale pokud udržíme kádr alespoň trochu pohromadě, troufám si tvrdit, že se v příští sezoně budeme prát s Břeclaví o postup,“ naznačil ambice tohoto týmu vedoucí mužstva Petr Uhlíř.

Divize dorostu – starší - SK Rostex Vyškov – FC Dosta Bystrc-Kníničky 1:0 (0:0)
Branka: 61. Grepl.
Sestava: Holásek – Pazdera, Král, Luska, V. Novotný – Grepl (87. Ondra), D. Gottvald, Bačovský (35. Matoušek), Orbán – Poprik, F. Novotný (88. Müller). Trenér: Matula, asistent: R. Gottvald, vedoucí: Uhlíř, masérka: Matoušková.