Ze hřiště účastníka A skupiny I. B třídy si dokonce odvezli půltuctový debakl. Prohráli 0:6, když prakticky rozhodnuto bylo již do poločasu.

„Z naší strany to byl takový divný fotbal. Moc naivní, po ztrátě míče jsme prakticky nebránili. Až moc se projevila nesehranost hodně obměněného mužstva a domácí se také lépe přizpůsobili velikému vedru," konstatoval zklamaný trenér hostů František Jakeš.

Ve druhém pohárovém kole, které se bude hrát zítra, se tak ze zástupců Vyškovska představí Křenovice, Slavkov a v prestižním regionálním derby Bohdalice s Bučovicemi.

Krajský pohár FAČR

Účast týmů z Vyškovska:

1. předkolo:

Lipovec – Dražovice 6:0

Poločas: 3:0. Branky: Musil 2, Pernica, Lukáš Vágner, Vít Vágner, Luděk Horáček.

Dražovice: Z. Karger – Král, Křap, M. Jakeš, Měřinský – Pospíšil (60. T. Řepka), Vlach, Galia, Rychlík (60. Andrla) – Starý, Pelc.

Křenovice – Bořetice 3:0

Předehráno.

2. předkolo – středa 31. července (17.30):

Bohdalice – Bučovice, Tuřany – Slavkov, Křenovice – Bořetice.

1. kolo – neděle 4. srpna (17.00):

vítěz Bohdalice/Bučovice – Rousínov, Tuřany/Slavkov – Rajhrad, Křenovice/Bořetice – Kyjov.