Ani jedno mužstvo sice nenastoupilo v nejsilnější sestavě, ale přesto se ukázalo, že noví hráči v kádru Drnovic budou nesporně přínosem. Domácí v prvním poločase dokázali drnovickou obranu několikrát potrápit. Již v 8. minutě po sporné ofsajdové situaci šli do vedení. Herně byli hosté po celé utkání lepší a ve 23. minutě po přihrávce Kábeleho našel centr Janovského v pokutovém území Slezáka a ten pohotově vyrovnal. Již po třech minutách šli domácí do vedení znovu, když po centru z levé strany dotlačili míč do sítě podruhé.

Ve třicáté minutě po rohovém kopu Kroutilíka nekrytý Fober hlavou vyrovnal.

Hned v úvodu druhé půle po chytré kolmé přihrávce Fobera obešel Kábele brankáře a dostal hosty do vedení. V padesáté druhé minutě po rohovém kopu Kroutilíka, Ignačák míč pozvedl a Martin Fober na zadní tyči skóroval podruhé v tomto utkání. Domácí hráči v závěru utkání úplně odpadli a hosté z několika vyložených příležitostí proměnili jen jednu, v sedmdesáté první minutě se po akci Fobera s Pospíšilem trefil podruhé i David Slezák. „Utkání se hrálo na kvalitním terénu. Nejvíc mě potěšilo to, že si hráči sami dokázali, že fotbal hrát umí. Bojovali, s chutí si zahráli. První soutěžní utkání bude určitě o hodně těžší, ale jsme v pohodě,“ řekl trenér FKD Vítězslav Zbořil trenér.

Příprava
Bosonohy – FKD 2:5 (2:2)
Góly FKD: 2. 23. a 71. Slezák, 30. a 52. Fober, 48. Kábele.
FKD: Kuchyňka – Pospíšil, Ignačák, P. Jelínek, Farkaš – Janovský, (46. Rogožan), Fober, Kábele, Kroutilík – M. Jelínek, Slezák.