Tipovací soutěž Vyškovského deníku Rovnosti už má za sebou šest kompletních kol. Pomalu tak uzavírá svoji první polovinu a stále více se tak budou krystalizovat jména, která mohou pomýšlet na některou z hlavních cen akce.

V posledním kole úřadoval tak trochu starý známý Fortuna ligy Ivo Hložek z Vážan nad Litavou. Vítěz podzimního předchůdce jarního tipovacího souboje si vedl opravdu výborně. Zmýlil se jen třikrát a nasbíral pěkných jedenáct bodů. Může se tak dostavit do vyškovské redakce, aby obdržel volnou stokorunovou sázenku do sázkové kanceláře generálního sponzora a tričko s logem soutěže. Nutno podotknout zaslouženě, vždyť dokázal například správně odhadnout dvě ze tří remízových utkání. Sada deseti vybraných střetnutí se tentokrát proměnila z hlediska prognóz v těžký úkol, protože na pět vítězství domácích odpověděli hosté dvěma úspěchy. Dvakrát se body dělily.

Soutěžně těžké kolo znatelně zamotalo průběžné pořadí na předních místech. O vedení se v současnosti dělí hned tři pánové. Vyškovské fanoušky kopané zastupují Roman Liška a Jiří Frolich, doplňuje je Jaroslav Hladík z Hostěrádek–Rešova. Pokračování Fortuna lilga tak slibuje velmi zajímavou a dramatickou hru.

FORTUNA LIGA: VÝSLEDKY ZÁPASŮ 6. KOLA