Čtenářská soutěž, která doprovázela jarní odvety posledního ročníku fotbalových soubojů všech výkonnostních kategorií, nechybí ani v nové sezoně. Jen převlékla svůj kabát, co se týče jména, z Tipligy je Fortuna liga. Název je ovšem v podstatě jedinou podstatnou změnou tipování. Hlavní pravidla zůstávají stejná. Opět je možno věřit svým favoritům v deseti různých utkáních v každém kole, znovu je možno zaškrtnout kolonku výhra, remíza nebo prohra domácího.

Nemění se ani čtyři varianty zapojení se do celkového hodnocení, v němž se bude hrát o velmi zajímavé ceny. Zájemci mohou poslat kupón přímo do čerstvě přestěhované redakce Vyškovského Deníku, mohou tam hlasovací lístek přinést, využít internetu nebo hlasovat přes SMS.

Fortuna liga je tento týden v jedenáctém kole své působnosti. V souvislosti s tím, že do konce podzimních fotbalových soubojů už dlouhá doba nezbývá, začíná i mezi tipujícími jít do tuhého. Největší naději na triumf a zisk LCD televize má Ivo Hložek z Vážan nad Litavou. Bez šance nejsou druhý Zdeněk Mocík z Dražovic či třetí, němčanský Jaroslav Andrla. Soutěž navíc několikrát ukázala, že předem není nic rozhodnuto a o ceny mohou ještě zabojovat i ostatní.