Další kolo populární tipovací akce Vyškovského deníku Rovnosti přineslo rozdílné úspěchy soutěžících. Fortuna liga opět zamíchala pořadím, znovu ukázala svoji nevyzpytatelnost. Zasloužili se o to aktéři desítky vybraných soubojů na zelených pažitech, kteří čtenářům řádně zamotali hlavu.

Vybraná utkání okresních týmů, bojujících v měření sil od Moravskoslezské fotbalové divize až po třetí třídu, tentokrát neskončila nějakou výraznější převahou domácích nebo hostů. Odhadnout konečná skóre tak nebylo nic jednoduchého. Mluvit by o tom mohla hned desítka tipujících, která se pro tentokrát dostala do minusových položek.

Ale kromě neslavného týdenního resumé některých hráčů se objevilo v pořadí i pár opravdových znalců kopané Vyškovska. Za toho největšího se v aktuálním týdnu může považovat vyškovský Milan Formánek. Spletl se pouze dvakrát a zaslouženě mu kromě úctyhodných čtrnácti bodů patří i dílčí výhra spojená s vlastnictvím cen. Do vyškovské redakce si může třeba už dnes přijít pro volný stokorunový tiket do sázkové kanceláře a tričko s logem soutěže. Mimochodem zdárně mu konkurovali i další tři čtenáři.

Celkově se ve vedení osamostatnil Jiří Frolich z Vyškova, průběžně druhé místo patří zástupkyni žen Michaele Braunové z Nesovic.