Oba týmy jsou se svými dosavadními výsledky spokojeny. „Hrajeme dobře, přivedl jsem do týmu kluky, které jsem znal z působení v Drnovicích, a vyplatilo se. Dražovice jsou ale velmi kvalitní tým,“ uznal sílu soka ivanovický trenér Josef Svoboda.

Jeho protějšek na lavičce hostů František Jakeš má podobný názor, ovšem s obráceným obsazením. „Daří se nám. Máme stejný kádr už tři roky a jsme sehraní. Teď nás ale čeká těžká práce,“ poznamenal.

Jaký fotbal příchozí diváci uvidí? Ani v tomto se kouči nepřou, jediný rozpor je ve výsledkových plánech. Více útočit bude domácí Sokol. „Myslím, že bychom měli být lepší ve středu pole a chce to si vytvořit tlak. Ale bude to složité, remíza bude dobrá,“ uvedl Svoboda.

Hosté spoléhají na protiútoky, ale přitom si chtějí připsat tři body. „Vsadíme na brejky, to může vyjít. A co se týče cíle, nebudu skromný, jedeme vyhrát. I když na hřišti může být vše jinak,“ uzavřel dražovický lodivod.

Nutno dodat, že tabulka má pro Vyškovsko velmi líbivou podobu. Jediným týmem, jenž zatím předčil nedělní soupeře, je totiž celek Šaratic. Na něj ztrácí Ivanovice čtyři a Dražovice pět bodů. Duel, jenž začíná ve čtrnáct hodin, rozhodne i o tom, kdo se s lídrem udrží v těsném kontaktu.