Na víkendovém programu okresních fotbalových soutěží figuroval také atraktivní duel III. třídy skupiny A domácích Ježkovic s Komořany.

Utkání začalo oboustranně ofenzivním pojetím hry, útoky se střídaly na obou stranách. Nástup ale vyšel přeci jen lépe Ježkovicím, když v sedmnácté minutě po přihrávce Slavíčka vystřelil Hrubša přesně k levé tyči hostů. Ježkovice se tak ujaly vedení.

Po této brance ale hra překvapivě zůstala vyrovnaná. V sedmadvacáté minutě obrana Ježkovic zbytečně faulovala jednoho ze soupeřů před vlastním pokutovým územím a za protesty navíc obdržel domácí Pavel Jura žlutou kartu. Míč si postavil hostující Jaroslav Baldík a umístěnou střelou stav utkání vyrovnal.

Hostům narostla křídla. Začali více útočit a domácí znervózněli. Po půlhodině hry přišel nedovolený zákrok před ježkovickým pokutovým územím a dohady s rozhodčím se opět projevily ziskem žluté karty pro Nováka. Hosté stříleli nepřímý volný kop, ale Szeliga bránu přestřelil.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. I tak se ovšem hned na úvod děly zajímavé věci. Při průniku ježkovického útočníka do pokutového území hostí bránící hráč Komořan nešťastně srazil míč rukou a rozhodčí nařídil pokutový kop. Jako exekutor se k míči postavil Pavel Jura a přivedl Ježkovice do vedení.

O dvě minuty později zázračně čaroval brankář hostí, když zlikvidoval tři vyložené šance domácích z bezprostřední blízkosti. Zvrat nastal šest minut před koncem, když při útoku hostí Baldík nezištně přihrál do běhu Szeligovi a ten poslal míč k pravé tyči. Srovnal tedy výsledek na 2:2. Do konce utkání si ještě oba týmy vytvořily šance, ale bez využití. (gmi)