I.A třída

skupina B

Ročník 2007/2008 Podzimní část

 

I. kolo – 12. 8.

Šlapanice - Vel. Pavlovice, Lanžhot - Slavkov, Šardice B - Bavory, Kostice - Rajhrad, Rohatec - Vacenovice, Hlohovec - Dubňany, Tvrdonice - Bučovice.

 

2. kolo – 19. 8.

Šlapanice - Lanžhot, Dubňany - Tvrdonice, Vacenovice - Hlohovec, Rajhrad - Rohatec, Bavory - Kostice, Slavkov - Šardice B, Vel. Pavlovice - Bučovice.

 

3. kolo – 26. 8.

Lanžhot - Vel. Pavlovice, Šardice B - Šlapanice, Kostice - Slavkov, Rohatec - Bavory, Hlohovec - Rajhrad, Tvrdonice - Vacenovice, Bučovice - Dubňany.

 

4. kolo – 2. 9.

Šlapanice - Kostice, Lanžhot - Šardice B, Vacenovice - Bučovice, Rajhrad - Tvrdonice, Bavory - Hlohovec, Slavkov - Rohatec, Vel. Pavlovice - Dubňany.

 

5. kolo – 9. 9.

Šardice B - Vel. Pavlovice, Kostice - Lanžhot, Rohatec - Šlapanice, Hlohovec - Slavkov, Tvrdonice - Bavory, Bučovice - Rajhrad, Dubňany - Vacenovice.

 

6. kolo – 16. 9.

Šlapanice - Hlohovec, Lanžhot - Rohatec, Šardice B - Kostice, Rajhrad - Dubňany, Bavory - Bučovice, Slavkov - Tvrdonice, Vel. Pavlovice - Vacenovice.

 

7. kolo – 23. 9.

Kostice - Vel. Pavlovice, Rohatec - Šardice B, Hlohovec - Lanžhot, Tvrdonice - Šlapanice, Bučovice - Slavkov, Dubňany - Bavory, Vacenovice - Rajhrad.

 

8. kolo – 30. 9.

Šlapanice - Bučovice, Lanžhot - Tvrdonice, Šardice B - Hlohovec, Kostice - Rohatec, Bavory - Vacenovice, Slavkov - Dubňany, Vel. Pavlovice - Rajhrad.

 

9. kolo – 7. 10.

Rohatec - Vel. Pavlovice, Hlohovec - Kostice, Tvrdonice - Šardice B, Bučovice - Lanžhot, Dubňany - Šlapanice, Vacenovice - Slavkov, Rajhrad - Bavory.

 

10. kolo – 14. 10.

Šlapanice - Vacenovice, Lanžhot - Dubňany, Šardice B - Bučovice, Kostice - Tvrdonice, Rohatec - Hlohovec, Slavkov - Rajhrad, Vel. Pavlovice - Bavory.

 

11. kolo – 21. 10.

Hlohovec - Vel. Pavlovice, Tvrdonice - Rohatec, Bučovice - Kostice, Dubňany - Šardice B, Vacenovice - Lanžhot, Rajhrad - Šlapanice, Bavory - Slavkov.

 

12. kolo – 28. 10.

Šlapanice - Bavory, Lanžhot - Rajhrad, Šardice B - Vacenovice, Kostice - Dubňany, Rohatec - Bučovice, Hlohovec - Tvrdonice, Vel. Pavlovice - Slavkov.

 

13. kolo – 4. 11.

Tvrdonice - Vel. Pavlovice, Bučovice - Hlohovec, Dubňany - Rohatec, Vacenovice - Kostice, Rajhrad - Šardice B, Bavory - Lanžhot, Slavkov - Šlapanice.

 

14. kolo – 11. 11.

Bučovice - Tvrdonice, Dubňany - Hlohovec, Vacenovice - Rohatec, Rajhrad - Kostice, Bavory - Šardice B, Slavkov - Lanžhot, Vel. Pavlovice - Šlapanice.