I. B třída, skupina A

1. kolo – 12. 8.

Šaratice - Tišnov, Olešnice - Újezd u Brna, Letovice - Němčany, Ivanovice - Bohdalice, Soběšice - Kunštát, Bystrc B - Dražovice, Černá Hora - Otnice.

2. kolo – 19. 8.

Šaratice - Olešnice, Dražovice - Černá Hora, Kunštát - Bystrc B, Bohdalice - Soběšice, Němčany - Ivanovice, Újezd u Brna - Letovice, Tišnov - Otnice.

3. kolo – 26. 8.

Olešnice - Tišnov, Letovice - Šaratice, Ivanovice - Újezd u Brna, Soběšice - Němčany, Bystrc B - Bohdalice, Černá Hora - Kunštát, Otnice - Dražovice.

4. kolo – 2. 9.

Šaratice - Ivanovice, Olešnice - Letovice, Kunštát - Otnice, Bohdalice - Černá Hora, Němčany - Bystrc B, Újezd u Brna - Soběšice, Tišnov - Dražovice.

5. kolo – 9. 9.

Letovice - Tišnov, Ivanovice - Olešnice, Soběšice - Šaratice, Bystrc B - Újezd u Brna, Černá Hora - Němčany, Otnice - Bohdalice, Dražovice - Kunštát.

6. kolo – 16. 9.

Šaratice - Bystrc B, Olešnice - Soběšice, Letovice - Ivanovice, Bohdalice - Dražovice, Němčany - Otnice, Újezd u Brna - Černá Hora, Tišnov - Kunštát.

7. kolo – 23. 9.

Ivanovice - Tišnov, Soběšice - Letovice, Bystrc B - Olešnice, Černá Hora - Šaratice, Otnice - Újezd u Brna, Dražovice - Němčany, Kunštát - Bohdalice.

8. kolo– 30. 9.

Šaratice - Otnice, Olešnice - Černá Hora, Letovice - Bystrc B, Ivanovice - Soběšice, Němčany - Kunštát, Újezd u Brna - Dražovice, Tišnov - Bohdalice.

9. kolo – 7. 10.

Soběšice - Tišnov, Bystrc B - Ivanovice, Černá Hora - Letovice, Otnice - Olešnice, Dražovice - Šaratice, Kunštát - Újezd u Brna, Bohdalice - Němčany.

10. kolo – 14. 10.

Šaratice - Kunštát, Olešnice - Dražovice, Letovice - Otnice, Ivanovice - Černá Hora, Soběšice - Bystrc B, Újezd u Brna - Bohdalice, Tišnov - Němčany.

11. kolo – 21. 10.

Bystrc B - Tišnov, Černá Hora - Soběšice, Otnice - Ivanovice, Dražovice - Letovice, Kunštát - Olešnice, Bohdalice - Šaratice, Němčany - Újezd u Brna.

12. kolo – 28. 10.

Šaratice - Němčany, Olešnice - Bohdalice, Letovice - Kunštát, Ivanovice - Dražovice, Soběšice - Otnice, Bystrc B - Černá Hora, Tišnov - Újezd u Brna.

13. kolo – 4. 11.

Černá Hora - Tišnov, Otnice - Bystrc B, Dražovice - Soběšice, Kunštát - Ivanovice, Bohdalice - Letovice, Němčany - Olešnice, Újezd u Brna - Šaratice.

14. kolo – 11. 11.

Otnice - Černá Hora, Dražovice - Bystrc B, Kunštát - Soběšice, Bohdalice - Ivanovice, Němčany - Letovice, Újezd u Brna - Olešnice, Tišnov - Šaratice.