III. třída, skupina A

1. kolo – 12. 8.

Rychtářov – Ježkovice, M.Málkovice - Chvalkovice nH, Opatovice – Švábenice, Ivanovice B - Bohdalice B, Komořany – Radslavice, Habrovany – Mouchnice, Kroužek - Chvalkovice u B.

 

2. kolo – 19. 8.

Ježkovice - Chvalkovice u B, Mouchnice – Kroužek, Radslavice – Habrovany, Bohdalice B – Komořany, Švábenice - Ivanovice B, Chvalkovice nH – Opatovice, Rychtářov - M.Málkovice.

 

3. kolo – 26. 8.

M.Málkovice – Ježkovice, Opatovice – Rychtářov, Ivanovice B – Chvalkovice nH, Komořany – Švábenice, Habrovany – Bohdalice B, Kroužek – Radslavice, Chvalkovice u B – Mouchnice.

 

4. kolo – 2. 9.

Ježkovice – Mouchnice, Radslavice - Chvalkovice u B, Bohdalice B – Kroužek, Švábenice – Habrovany, Chvalkovice nH – Komořany, Rychtářov - Ivanovice B, M.Málkovice – Opatovice.

 

5. kolo – 9. 9.

Opatovice – Ježkovice, Ivanovice B - M.Málkovice, Komořany – Rychtářov, Habrovany - Chvalkovice nH, Kroužek – Švábenice, Chvalkovice u B – Bohdalice B, Mouchnice – Radslavice.

 

6. kolo – 16. 9.

Ježkovice – Radslavice, Bohdalice B – Mouchnice, Švábenice - Chvalkovice u B, Chvalkovice nH – Kroužek, Rychtářov – Habrovany, M.Málkovice – Komořany, Opatovice - Ivanovice B.

 

7. kolo – 23. 9.

Ivanovice B – Ježkovice, Komořany – Opatovice, Habrovany - M.Málkovice, Kroužek – Rychtářov, Chvalkovice u B - Chvalkovice nH, Mouchnice – Švábenice, Radslavice - Bohdalice B.

 

8. kolo – 30. 9.

Ježkovice - Bohdalice B, Švábenice – Radslavice, Chvalkovice nH – Mouchnice, Rychtářov - Chvalkovice u B, M.Málkovice – Kroužek, Opatovice – Habrovany, Ivanovice B – Komořany.

 

9. kolo – 7. 10.

Komořany – Ježkovice, Habrovany - Ivanovice B, Kroužek – Opatovice, Chvalkovice u B - M.Málkovice, Mouchnice – Rychtářov, Radslavice - Chvalkovice nH, Radslavice - Chvalkovice nH, Bohdalice B – Švábenice.

 

10. kolo – 14. 10.

Ježkovice – Švábenice, Chvalkovice nH - Bohdalice B, Rychtářov – Radslavice, M.Málkovice – Muchnic,e Opatovice - Chvalkovice u B, Ivanovice B – Kroužek, Komořany – Habrovany.

 

11. kolo – 21. 10.

Habrovany – Ježkovice, Kroužek – Komořany, Chvalkovice u B - Ivanovice B, Mouchnice – Opatovice, Radslavice - M.Málkovice, Bohdalice B – Rychtářov, Švábenice - Chvalkovice nH.

 

12. kolo – 28.10.

Ježkovice - Chvalkovice nH, Rychtářov – Švábenice, M.Málkovice - Bohdalice B, Opatovice – Radslavice, Ivanovice B – Mouchnice, Komořany - Chvalkovice u B, Habrovany - Kroužek.

 

13. kolo – 4. 11.

Kroužek – Ježkovice, Chvalkovice u B – Habrovany, Mouchnice – Komořany, Radslavice - Ivanovice B, Bohdalice B – Opatovice, Švábenice - M.Málkovice, Chvalkovice nH – Rychtářov.

 

14. kolo – 11. 11.

Ježkovice – Rychtářov, Chvalkovice nH - M.Málkovice, Švábenice – Opatovice, Bohdalice B - Ivanovice B, Radslavice – Komořany, Mouchnice – Habrovany, Chvalkovice u B – Kroužek.