To si říkají rousínovští fotbalisté po nedělním utkání třetího kola Moravskoslezské fotbalové divize, k němuž zavítali na hřiště Blanska.

Cíl Framozu byl jasný. „Chtěli jsme se zvednout po vysoké prohře se Žďárem a bodovat,“ uvedl trenér Petr Krahulec.

Čáru přes rozpočet jeho celku ovšem udělal už úvod utkání. Diváci se totiž ještě ani nestačili usadit na tribunu a už zvedali ruce nad hlavu. Hned v první minutě po nakopnutém míči do šestnáctky hostů přišla rána domácího Richtera, kterou Vymazal vytlačil na rohový kop. Ten zahrálo Blansko šikovně signálem a na přední tyči se prosadil Sehnal.

„Začátek nám nevyšel. Nekoncentrovanost, ale domácím to vyšlo,“ popsal Krahulec. To ovšem hostům elán nevzalo, zvlášť, když svoji chybičku napravili už v osmé minutě. Po přesném centru Žočka se hlavou nemýlil Kupčík. Od té doby se až do konce první půle hrál poměrně vyrovnaný zápas a šance se střídaly na obou stranách. Větší si připravili Rousínovští a litovali zejména dvou neproměněných tutovek Bouška a Kašíka. Ti šli prakticky osamoceni na gólmana Slaninu.

Druhá půle se od té první nikterak výrazně nelišila až na to, že na hozenou rukavici domácích v podobě další trefy už hosté neodpověděli. Rozdílového zásahu Blansko dosáhlo v šestapadesáté minutě, kdy se odhodlal ke střele Kleveta, zasáhl břevno a odražený míč do sítě dopravil hlavou Čejka. Kouč Framozu připsal branku na vrub defenzivě týmu.

„Nebyla to složitá situace, stačilo to pohlídat. Chtělo to více důslednosti,“ objasnil.

Konec střetnutí se pak nesl v duchu velkých emocí. V posledních vteřinách zápasu domácí reklamovali faul strážce rousínovské svatyně na Sehnala. Rozhodčí zůstal v klidu na rozdíl od domácího Čejky, který gólmana fyzicky napadl a šel do sprch po červené kartě dřív než ostatní.

„Faul brankáře to nebyl. Útočník pak dostal křeč a Vymazal mu chtěl pomoci. Čejka to nepochopil,“ okomentoval Krahulec. Ten s výsledkem být spokojený nemůže. „Je to zklamání, musíme se oklepat a v domácích utkáních, které nás čekají, uspět,“ uzavřel.