Okresní přebor

3.kolo 26. srpna, v 16.30 hodin

Křenovice – Pačlavice: Smékal, Burian J, Vrbka

Kobeřice – Kučerov (so): Paulík, KR, Burian J.

Brankovice – Hoštice (10.00): Burian M., KR., KR

Vážany – Lysovice (so, 15.30): Novotný J., Adámek, KR

Pustiměř – Letonice: OFS BK, OFS BK, OFS BK

Nesovice – Křižanovice: Picek, Marek

Rousínov B – Vícemilice (10.15): Štrajt, Plhal, Vrbka

 

III. třída skupina A

3.kolo, 26. srpna, v 16.30 hodin

M. Málkovice – Ježkovice: Štrajt

Opatovice – Rychtářov: OFS BK,

Ivanovice B - Chvalkovice n H (so): Vinklárek

Komořany – Švábenice: Levíček

Habrovany – Bohdalice B: Kolečkář

Kroužek – Radslavice: Horváth

Chvalkovice u B – Mouchnice: Baťovský

III. třída skupina B, 3.kolo, 26. srpna, v 16.30 hodin

Křenovice B – Šaratice B (so): Picek

Lovčičky – Bučovice B: Šebesta

Nížkovice – Slavíkovice: Paulík SD3

Bošovice – Němčany B: Vinklárek

Rašovice – Letonice B: Lasovský SD3

Hodějice – Velešovice (so, 16.00): Burian M.

Zbýšov – Dražovice B: Rogožan

 

IV. třída skupina A

3.kolo, 26. srpna, v 16.30 hodin

M. Málkovice B – Milonice (10.00): Stuchlík SD4

Opatovice B – FKD (10.00): Rogožan

Brankovice B – Hoštice B: Vodák

Lysovice B – Švábenice B (so): Vodák

Pustiměř B – Račice (so): Smutník

Bohdalice C – Hamiltony (Milonice): Adámek

Kroužek B – Dražovice C (13.00): Horváth.

 

IV. třída skupina B

3.kolo, 26. srpna, v 16.30 hodin

Křenovice C – Mouřínov (10.00): Píšek

Kobeřice B – Lovčičky B (10.30): Burian J SD5

Nížkovice B – Slavíkovice B (10.30): Smutník SD5

Slavkov B – Milešovce (so): KR

Nesovice B – Křižanovice B (so, 15.30): Novotný M.

Otnice B – Heršpice (10.00): Vrána

 

Okresní soutěž dorostu skupina A

26. srpna, 14.15 hodin

Pačlavice – Dědice (14.00): Stuchlík SD4

Hoštice – Letonice (13.30): KR

Habrovany – M.Málkovice: Kolečkář

Pustiměř – Dražovice (so): Smutník

 

Okresní soutěž dorostu skupina B

26. srpna, 14.15 hodin

Bošovice – Slavkov: Vinklárek,

Nížkovice – Křižanovice (so, 16.30): Stuchlík

Hodějice – Velešovice (so, 15.00): Burian M.

Nesovice – Vícemilice (14.00): Marek, Picek

 

Okresní soutěž žáků skupina A

 

25. srpna, 15.00 hodin

Hoštice – Pačlavice (16.30): Plhal

Švábenice – Bohdalice (ne, 13.15): KR

Ivanovice – M.Málkovice (14.15): Vinklárek

Vyškov C – Pustiměř: Boda

 

Okresní soutěž žáků skupina B

 

25. srpna, 15.00 hodin

Křenovice A – Letonice (14.00): Picek

Vícemilice – Němčany (17.00): Marek

Komořany – Velešovice (ne, 14.15): Levíček

Hodějice – Křižanovice (10.30): KR

 

Okresní soutěž žáků skupina C

25. srpna, 15.00 hodin

Otnice – Šaratice (ne,14.15): KR

Nížkovice – Milešovce (14.00): Stuchlík

Vážany – Křenovice B (13.30): KR

Bošovice – Rašovice: KR

 

Výměna

Brno-venkov, 26. srpna, 16.30 hodin

Říčany – Šlapanice B: Burian M., Píšek

Vev.Knínice – Deblín: Kratochvíl, Plhal

 

JmKFS: 26. srpna, 16:30 hodin

Ivanovice: Újezd u Brna: Novotný M.

Otnice: Dražovice (so): Klepáček

Vyškov B – Šardice B (so, 10.15 + 12.30, Drnovice): Klepáček